(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Холодильники Side-by-Side LG 227-й серии

LG Electronics представляє на російському ринку холодильники Side - by - side серії GW-*227N**V(GW - P227NAXV, GW - P227NLPV, GW - L227NAXV, GW - L227NLPV), оснащені високоефективним, економічним і надійним лінійним компресором, на який дається гарантія виробника 10 років.

Система охолодження LG Total No Frost з багатопотоковим охолодженням Multi Air Flow звільняє від необхідності розморожувати морозильну камеру. У холодильній камері немає конденсату і завдяки декільком потужним потокам холодного повітря продукти равномернее охолоджуються на будь-якій полиці.

Можливість довше зберегти улюблені блюда і продукти для їх приготування в холодильниках 227-ої серії досягається не лише завдяки ефективності охолодження за допомогою лінійного компресора, але і завдяки особливим зонам свіжості для різних типів продуктів : вакуумному відділенню і секції з можливістю регулювати рівень вологості для кращого зберігання овочів і фруктів; нульовій зоні Fresh 0 Zone для м'яса і риби. Для морозильної камери передбачена функція швидкого заморожування, яке зберігає смак, колір і поживні властивості продуктів.

За краще збереження продуктів у поєднанні з високою енергоефективністю холодильники LG з лінійним компресором отримали Атестат вищої категорії якості "Ростест-Москва".
Яскраве світлодіодне підсвічування покращує освітленість внутрішнього простору майже в 2 рази. Крім того, знижується виділення тепла(в порівнянні з лампою розжарювання), підвищується ефективність охолодження. Сучасний світлодіодний дисплей дозволяє легко управляти налаштуваннями холодильника.

Диспенсер в цих холодильниках працює в трьох режимах: охолоджена вода, лід в кубиках і колений лід. Остання опція буде дуже зручна для приготування коктейлів.
Холодильники 227-ої серії поставляються в двох варіантах - з підключенням до водопроводу або без. Залежно від конфігурації кухні і частоти використання диспенсера можна вибрати найбільш відповідний варіант.

У холодильнику з підключенням до водопроводу є вбудований фільтр для води. Якщо підключення до водопроводу не потрібно, то вода для диспенсера заливається в ємність в дверцях холодильного відділення.

Міні-бар в моделях GW - P227NLPV і GW - P227NAXV дає швидкий доступ до напоями і іншим часто використовуваним продуктам. На відкинуті дверці міні-бару можна ставити більше 20 кг, користуючись їй як полицею при завантаженні і вивантаженні продуктів.
1 Предложение от магазина: вес пленочного обогревателя не более 800 грам.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: теплої підлоги монокристалл (monocrystal).

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно