(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Холодильники LG 489 и 439 серий

Москва, 24 травня 2012 - LG Electronics(LG) представляє на російському ринку оновлені серії холодильників з нижньою морозильною камерою з ручкою легкого відкривання(Easy Handle) - GA - B489E***, GA - B439E***. Ручка з толкательным механізмом дозволяє без зайвих зусиль і різких рухів плавно відкривати дверці холодильника. З таким механізмом відкривання навіть при заповненому холодильнику немає ризику падіння продуктів, як буває при різкому відкриванні дверець.
Уся лінійка серії відрізняється поєднанням передових технологій, стильного зовнішнього дизайну і чудової внутрішньої організації простору. Так, використання енергоефективних світлодіодів, що займають значно менше місця, в порівнянні із звичайною лампочкою, дозволило збільшити корисний об'єм холодильника і позбавитися від зайвого нагріву.

А завдяки стандартним габаритам по ширині і глибині і перенавешиваемым дверям моделі 489 і 439 серій підходять для кухонь різної конфігурації. Ще одно ергономічна перевага таких моделей як GA - E489E**P і GA - E489E**Z - доладна полиця, що дозволяє зберігати продукти і місткості великого розміру, одночасно не втрачаючи місця для невеликих предметів.

Самі передові моделі оновлених 489 і 439 серій з ручкою Easy Handle оснащені високоефективним і надійним лінійним компресором. Вони працюють тихіше за звичайний, вимагають мінімальних витрат електроенергії(енергетичний клас таких холодильників - А, що майже в два рази економічніше, в порівнянні з А класом), швидше і ефективніше охолоджують продукти і підтримують температуру усередині холодильника на постійному рівні.

Гарантійний термін на лінійний компресор складає 10 років. Усі моделі холодильників LG з лінійним компресором були протестовані ФБУ "Ростест-Москва" і отримали атестат Вищої категорії якості. Вони доведене энергоэффективны і краще зберігають корисні властивості і свіжість продуктів.
Технологія Total No Frost з системою багатопотокового охолодження Multi Air Flow дозволяє забути про разморозке морозильної камери, а крім того, на задній стінці холодильної камери не утворюється конденсат, що полегшує підтримку чистоти в холодильнику. Холодне повітря равномернее розподіляється за усім обсягом камери, зводячи до мінімуму різницю температур на верхніх і нижніх полицях.

Різні продукти вимагають різних умов зберігання. Якщо не дотримуватися цих особливостей, продукти псуються швидше, навіть в холодильнику. Тому в холодильниках LG передбачені спеціальні зони, які враховують ці відмінності і подовжують свіжість продуктів, підтримуючи їх апетитний зовнішній вигляд і зберігаючи максимум поживної цінності :
Opti Temp секція дозволяє за допомогою електронного управління на дисплеї встановити оптимальну температуру для двох типів продуктів : для зберігання риби і м'яса або для овочів і фруктів.
Спеціальна кришка секції для овочів з комірчастою поверхнею Moist Balance Crisper підтримує оптимальний рівень вологості, при якому овочі і фрукти зберігаються довше і повільніше втрачають корисні речовини.

Основою деодорайзера є вугільний фільтр, що ефективно поглинає неприємні запахи в холодильнику.
Дверний ущільнювач виготовлений з антибактеріального матеріалу Bioshield, який перешкоджає утворенню плісняви і дозволяє набагато довше зберегти герметизуючі властивості ущільнювача.
1 Предложение от магазина: электропростынь 190х130 купить недорого.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно