(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Холодильник Whirlpool WTV 4597 NFC IX

Холодильник Whirlpool WTV 4597 NFC IX виконаний з нержавіючої сталі. Благородний сталевий колір гармонійно доповнює чорна сенсорна панель, що інтегрована в дверці і становить єдине дизайн-рішення з елегантними алюмінієвими ручками. Екстер'єр холодильника завершує оновлений і полегшений логотип Whirlpool, виконаний в сріблястий-золотій колірній гаммі.

У новій моделі Whirlpool реалізовані інтелектуальні технології, що стали "візитною карткою" компанії. Про свіжість продуктів потурбується система контролю вологості "6TH SENSE Fresh Control". Унікальна система стежить за рівнем вологості усередині холодильної камери за допомогою спеціальних датчиків і підтримує його на рівні 70-85необходимых для тривалого зберігання продуктів.

Завдяки спеціальному алгоритму роботи компресора і вентилятора, заданий рівень вологості дотримується в усій холодильній камері, а температура після відкриття дверець відновлюється в 5 разів швидше, порівняно із звичайними холодильниками.
Ефективність системи "6TH SENSE Fresh Control" підтверджена авторитетними європейськими організаціями:

Незалежна некомерційна міжнародна організація AITA(Аssociazione Italiana di Tecnologia Alimentare), що об'єднує дієтологи, встановила, що для свіжості продуктів в холодильнику їм потрібний не лише відповідний температурний режим, але і певний рівень вологості - в межах 70-85По оцінці AITA, холодильники Whirlpool з системою "6TH SENSE Fresh Control" задовольняють цим критеріям.
Незалежна сертифікаційна лабораторія в р. Гартманнсдорф(Німеччина) SLG Pruf - und Zertifizierungs GmbH в ході тестувань довела, що система "6TH SENSE Fresh Control" дозволяє зберігати продукти свіжими до 4 разів довше, ніж звична технологія Total No Frost.

Нову модель Whirlpool відрізняє оптимальна ергономіка і функціональність внутрішнього простору. Зокрема, холодильник оснащений зручним відділенням із зоною Active 0°C для парного м'яса і охолодженої риби. Ці продукти особливо чутливі до умов зберігання, оскільки навіть незначні відхилення від температури 0°Із здатні привести до втрати смакових якостей продуктів.
Зберігання парного м'яса і свіжої риби у відділенні Active 0°C дозволяє уникнути ризику. Два спеціальні датчики постійно контролюють температуру усередині відділення і в усій холодильній камері. У разі її підвищення у відділенні Active 0°C включається власна система вентиляції, що забезпечує подання холодного повітря. Відділення оснащене незалежним електронним управлінням, а також що роликовими, що направляють для зручності повсякденної експлуатації.

Холодильник Whirlpool WTV 4597 NFC IX оснащений повнорозмірною вертикальною вентиляційною системою Full Height Multi Flow, яка рівномірно розподіляє охолоджене повітря усередині холодильної камери. Вентилятор з антибактеріальним фільтром у складі системи виступає додатковим гарантом збереження продуктів.

Так само як і інші моделі холодильників Whirlpool, WTV 4597 NFC IX не вимагає разморозки. Система охолодження No Frost перешкоджає утворенню полоу усередині морозильного відділення.
Функціональна і технологічна модель відрізняється низьким рівнем енергоспоживання - це холодильник класу А, його робота абсолютно безпечна для довкілля.
1 Предложение от магазина: настенный пленочный обогреватель украина купить у производителя.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно