(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Холодильник Liebherr приедет к вам на Мерседесе

20 липня в Москві відкрився новий фірмовий магазин провідного європейського виробника холодильної техніки компанії Liebherr. Він знаходиться в коханому народом ТЦ "Горбушкин Двір" поряд із станцією метро "Багратионовская" і розташований в павільйоні G1 007. Відвідувачі можуть побачити тут увесь асортимент техніки Liebherr, офіційно представленою в Росії: двокамерні холодильники з нижнім або верхнім розташуванням морозильної камери, прилади Side - by - Side, морозильні камери і морозильники - скрині, холодильники для вина і для сигар.
Тут можна підібрати і бюджетний варіант: такі улюблені росіянами моделі "комби" з великим морозильником і зоною збереження свіжості.

Ваш новий холодильник Liebherr вже їде додому
Для естетів і любителів високої моди в облаштуванні інтер'єрів компанія представляє унікальні прилади: холодильники Liebherr KBs 3864 Premium Bio Fresh. Фасад кожного виготовлений з натурального каменю - сланцю, який був сформований в природних умовах впродовж тисячі років. Знайти два однакові холодильники неможливо, оскільки малюнок кожного неповторюваний. Разом з холодильників видається сертифікат, що засвідчує унікальність і цінність купівлі.
Хіт цього сезону - морозильні камери, що дозволяють зберегти до зими літній урожай, так само представлені тут в повному об'ємі.

Який би холодильник ви не вибрали, він буде доставлений вам в автомобілі Мерседес точно в строк. Можна не побоюватися поганого транспортування і пов'язаних з цим проблем : нею займається перевірений партнер Liebherr найбільша загальноросійська роздрібна мережа магазинів з продажу електроніки для будинку і побутової техніки компанія Технопарк.
Кожен холодильник надійно фіксується і їде до вас з дотриманням усіх правил перевезення цієї вередливої техніки. Що особливо приємно, вантажники при установці купленого приладу у вас у будинку не залишать слідів на підлозі - носіння бахіл обов'язкове для працівників цієї мережі.
Завдяки наявності великого автопарку, компанія забезпечує доставку техніки у будь-який час, навіть під час вихідних.
1 Предложение от магазина: ковер с электро подогревом отзывы.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь montiss wbe6233m 150х70 см.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить мобильный теплый пол "теплолюкс".
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно