(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Hermes LTD делает возвраты

З кожним роком число прибічників online торгівлі в Росії нестримно росте. Але, незважаючи на позитивну динаміку такого зростання, одним із стримуючих чинників як і раніше залишається питання про повернення товару, що не підійшов. На європейському ринку online торгівлі механізм повернення функціонує давно і успішно. Упевнені в якісному відлагодженому сервісі на кожному етапі придбання товару, покупці легко приймають рішення зробити замовлення, знаючи, що при необхідності вони без проблем зможуть повернути товар.

А для самих інтернет-магазинів зручність повернення є невід'ємною складовою будь-якої купівлі. Росіяни довіряють Інтернету менше, ніж європейці або американці. І частенько вирішальне значення при виборі інтернет-магазину має наявність простих способів повернення, що не вимагають значних зусиль або витрат часу.

Для гравців ринку дистанційної торгівлі абсолютно очевидно, що лояльність покупців можна підвищити, тільки підвищуючи якість обслуговування клієнтів на усіх етапах купівлі. Компанія Hermes - DPD, йдучи назустріч клієнтам, доповнила свою сервісну пропозицію новою послугою - ЕКСПРЕС-ПОВЕРНЕННЯ товару на склад продавця. Тепер покупці інтернет-магазинів зможуть не лише швидко і зручно оформити повернення в пунктах видачі Hermes - DPD, але і відстежити його статус.

От як коментує запуск нового сервісу Генеральний директор компанії Hermes - DPD, Тетяна Ямпольская : "інтернет-магазин демонструє свою істинну особу при рішенні нестандартних ситуацій і, зокрема, у разі повернення. Питання повернення завжди було і залишається актуальним для будь-якої людини, що здійснює покупки "заочно". Стикаючись з необхідністю здати товар, покупці іноді вимушені витрачати багато нервів і часу.

Процедура оформлення повернення з Hermes - DPD максимально спрощена, терміни повернення на склад продавця істотно скорочуються, і покупець, зрештою, швидше отримує назад грошові кошти за товар, що не підійшов. У результаті задоволені клієнти повертаються за покупками в інтернет-магазин знову і знову!

На першому етапі реалізації проекту оформлення повернення здійснюється через мережу фірмових пунктів видачі Hermes - DPD в Москві. У планах компанії на майбутнє - можливість повернути товар і через партнерські пункти видачі замовлень в усіх містах присутності Hermes - DPD.
1 Предложение от магазина: смотрет онлайн инфракрасный обогреватель пион интернет магазин.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобільна тепла підлога тріо отзиви.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно