(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Электрический пленочный инфракрасный обогреватель Мостик

Найсучасніше рішення для економного обігріву приміщення - це настінний плівковий обігрівач! Якщо Ви втомилися переплачувати за використання масляного обігрівача або електроконвектора, якщо Ви вирішили зігрівати своє приміщення економно і ефективно, то Ви потрапили за адресою! Тут, на нашому сайті Ви зможете прямо зараз купити настінний плівковий обігрівач ТРІО з гарантією від виробника.

Лише на нашому сайті Ви зробите це, не переплачуючи, без посередницьких націнок, так як ми працюємо безпосередньо з виробником!

Увага!!! Ми пропонуємо плівкові обігрівачі за колишньою ціною, але з хітом сезону 2013 року - термодатчиком!

Обігрівачі, обладнані термодатчиком, що працюють в суперекономному режимі, вони відключаються при перегріві, скачках напруги і навіть при падінні або випадковому накрывании поверхні пристрою.

За допомогою нашого обігрівача Ви створите самі комфортні і теплі умови у Вашій квартирі, робочому офісі, на дачі, в заміському котеджі, а також в торговому або виробничому приміщенні!

Основні особливості обігрівачів ТРІО - це:

- справжня європейська якість,

- ідеальне співвідношення ціна - якість",

- абсолютна безпека пристроїв,

- "екологічна чистота" всіх компонентів обігрівача,

- захист від пошкоджень струмом по ДСТУ 3135.0-95 - клас II,

- клас пожежної безпеки за ГОСТ 15150-69 - клас Ip20,

- унікальна економічність. Настінний плівковий обігрівач ТРІО споживає в 4 рази менше електроенергії, ніж звичайні обігрівачі, і має потужність 1.2 кВт,

- простота і зручність при використанні, зберіганні та транспортуванні,

- вся продукція забезпечується гарантійним обслуговуванням протягом одного року!

Прості умови догляду та зберігання електричного плівкового обігрівача:

1. При чищенні обігрівача необхідно стежити за тим, щоб волога не потрапила в розетку.

2. Включення пристрою в мережу повинно відбуватися тільки при повному висиханні обігрівача.

3. Краще всього перевозити і зберігати обігрівач в заводській упаковці, це найкращий спосіб вберегти пристрій від вологи та забруднення. Упаковка обладнана спеціальними ручками для зручного перенесення обігрівача.

Сертифікат

Товар сертифікований в Державній системі сертифікації під № UA1.007.0115345-10 у відповідності з ТУ У 29.7-35052801-001:2008 та ЭО.35052801.01-КР.000.000, а також іншими обов'язковими вимогами державних стандартів і визнаний придатним до експлуатації.

Для того щоб купити електричний плівковий обігрівач, звертайтеся до нас прямо зараз! Для цього треба просто натиснути "Замовити" і Ваше замовлення на купівлю плівкового обігрівача буде оформлений в лічені хвилини, після цього ми організуємо Вам оперативну доставку купленого товару! 1 Предложение от магазина: зверошапка из натурального меха.

1 1

Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно