(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Духовые шкафы Samsung

Москва, 19 вересня 2012 року - компанія Samsung Electronics пропонує поглянути по-новому на звичний процес готування : нова серія вбудовуваних духових шаф NEO, що відрізняється стильним дизайном і можливостями заощадження часу і енергії, перетворить рутинну роботу на приємну розвагу.

Духові шафи Samsung серії NEO, завдяки інноваційній технології Dual Cook, дозволяють одночасно готувати два блюда, кожне у своєму температурному і тимчасовому режимі. У хазяйок з'являється три можливості приготування продуктів в духовій шафі: в одній з камер з економією енергії до 25два блюда одночасно при зменшенні тимчасових витрат до 50приготовление блюда об'ємом до 70 літрів за один раз.

Крім того, технологія Dual Cook дозволяє понизити енергоспоживання на 25Новому духовій шафі від Samsung серії NEO присвоєний клас енергоспоживання А- 20.
Інженери Samsung завжди піклуються в першу чергу про комфорт користувачів. Духові шафи серії NEO максимально відповідають цьому принципу роботи компанії, пропонуючи хазяйкам великий перелік додаткових функцій і технологій. Окрім функції підігрівання їжі, з'явилася можливість підігрівання посуду, що забезпечує виняткову зручність при сервіровці блюд.
Також з'явився режим, що поєднує можливості конвекції і грилю. Змінилася і послідовність дій користувача. Згідно з проведеними дослідженнями, звичайна послідовність дій хазяйки виглядає таким чином: "режим - температура - час". Проте, типовий дисплей духової шафи має інший порядок: "режим - час - температура".

Таким чином, компанія Samsung застосувала зручний користувачам порядок для досягнення максимального комфорту при управлінні духовою шафою. Додатковими перевагами серії NEO є: можливість швидкого розігрівання духовки, яка дозволяє економити не лише час, але і електроенергію; новий дизайн роздільника, що гарантує ефективнішу термоізоляцію і більшу зручність в зверненні; вузька панель управління(85 см) і збільшений об'єм(до 70 л).
Усе це дозволить утілити в життя найсміливіші кулінарні фантазії. Так, наприклад, любителі м'ясних блюд можуть бути упевнені в тому, що їх шедевр збереже соковитість і при цьому покриється апетитною рум'яною кірочкою, адже духові шафи серії NEO забезпечують ідеальне пропікання блюда в режимі PRO.

Але якщо часу на готування немає і треба швидко розігріти напівфабрикат(наприклад, заморожену піцу або лазінню), на допомогу прийде режим інтенсивного приготування, який задіює відразу усі джерела нагріву : гриль і конвекцію. Початкуючим кулінарам NEO пропонує декілька рецептів автоменю, які допоможуть легко і невимушено здобути лаври досвідченого шеф-кухаря.
Технологічна досконалість новинок підкреслює одночасно лаконічний, але виразний дизайн: ідеальне поєднання простих форм, звуженої сенсорної панелі управління, інтегрованої ручки і високоякісних матеріалів, з яких виконані духові шафи NEO, поза сумнівом, припадуть до смаку багатьом і займуть гідне місце в інтер'єрі.

Серія NEO представлена 3 моделями духових шаф : Dual Fan, Dual Cook і Dual Cook LCD. В даний момент на російському ринку вже доступна флагманська модель NV6786BNESR/WT за рекомендованою роздрібною вартістю 25 990 крб. Розширення модельного ряду очікується в листопаді поточного року і в другому кварталі 2013 року.
1 Предложение от магазина: ковры с подогревом в комнату.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь beurer ub 33 в москве.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол купить в москве.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно