(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Духовой шкаф серии POP Maxi от Candy не скрывает даже мелочей!

Candy Hoover Group випускає нову електричну духову шафу серії POP MAXI, який з легкістю приготує будь-яке блюдо для ваших гостей і продемонструє процес приготування в усій красі без зайвого відкривання дверець!

Завдяки новому винаходу електрична духовка залишилася при стандартних розмірах, але об'єм камери збільшився з 53-х до 78 літрів. Це дозволить приготувати кулінарні шедеври у будь-яких об'ємах, а функціональність принесе задоволення від приготування. Адже духова шафа забезпечена сімома режимами нагріву, має два вбудовані нагрівачі, а конвектор дозволить рівномірно розподілити повітря по камері, що якісно поліпшить процес приготування і дозволить отримати відмінний результат.

Модель FXP 623 X, як і уся серія духових шаф Candy POP Maxi, порадує не лише функціональністю, але і вкрай економічною роботою, адже вони мають клас енергоефективності А- 20 А- 30.
Приємний і лаконічний дизайн, доповнений великим склом дверець духовки, забезпечить прекрасний візуальний контроль над процесом приготування і віллється у будь-який сучасний інтер'єр. При цьому духовка залишиться чистою, оскільки зовнішні панелі з нержавіючої сталі мають захист від відбитків пальців і слідів води.
За безпеку використання відповідає система захисту від перегрівання і примусове охолодження корпусу і дверець духової шафи.

Готуйте із задоволенням, готуйте багато, економлячи кошти на оплату електроенергії!
1 Предложение от магазина: ковер с подогревом цена.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно