(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Духовой шкаф H 5247 BP CulinArt

Перші духові шафи від Miele з функцією "Конвекція з парою" були представлені близько двох років тому. Зараз компанія пропонує своїм покупцям нову духову шафу H 5247 BP серії Culinart з переконливим набором технічних характеристик і 25-у автоматичними програмами, які роблять процес приготування їжі ще більше захоплюючим.

Незалежно від того, чи говорять кухарі-любителі про піднесені матерії або ж обговорюють свої професійні питання, у усіх на вустах один і той же термін - "Конвекція з парою". "Конвекція з парою", або Moisture Plus, означає приготування з додаванням вологи і дозволяє отримувати воістину чудові результати при запіканні і обжарюванні продуктів.

В порівнянні із звичайними духовими шафами тієї ж серії новинка має значно ширший спектр можливостей. Спершу можна згадати 25 автоматичних програм, призначених для приготування найбільш популярних блюд шляхом обжарювання і запікання.
Автоматика смажіння - ще одна стандартна функція від Miele - ідеально підходить для підрум'янення м'яса на початковій стадії обжарювання, що дозволяє уникнути втрати ваги і соку.
А для того, щоб допомогти користувачам швидше навчитися використати функцію "Конвекція з парою", до кожного з облаштувань Miele додається фірмовий буклет рецептів.
При випічці особливо важливо, щоб гаряче, вологе повітря поступало до тесту з усіх боків. У новинці Miele це досягається за допомогою нового перфорованого дека Gourmet, яке поставляється в комплекті з самим пристроєм разом з універсальним піддоном і комбінованими гратами.
При об'ємі робочої камери в 76 літрів духова шафа H 5247 BP CulinArt від Miele є одним з найбільших у своїй категорії. Парні телескопічні направляючі FlexiClip, які можна встановити на будь-якому з п'яти рівнів духовки, забезпечують зручний доступ до блюд. Всього у духової шафи Culinart 10 різних режимів роботи, включаючи прискорене підігрівання.
Панель управління захищена покриттям CleanSteel від Miele, виконаним з особливого типу нержавіючої сталі. Його легко чистити, а крім того, на нім не залишається слідів від пальців. Система піролитичного очищення, доступна в новинці, робить очищення духової шафи максимально легким і зручним. В процесі піролитичного очищення залишки їжі спалюються при дуже високій температурі, і попіл, що утворився, можна просто витерти вологою губкою.

Функція "Конвекція з парою" забезпечує запікання і обсмажування продуктів у вологому мікросередовищі. Під впливом вологи виробу з тесту доводяться до досконалості. А якщо включити цю функцію незадовго до закінчення процесу приготування, хліб і булочки покриються хрусткою, блискучою скориночкою. Підвищення вологості на початку процесу обжарювання забезпечує виведення жиру, а саме обсмажене блюдо пізніше стає чудово хрустким і соковитим.
Принцип дії досить простий: все, що знадобиться від користувача, - це піднести склянка з водою до маленької вхідної трубки в поглибленні дверець і вибрати функцію "Конвекція з парою" на дисплеї. Духовка автоматично закачає ту кількість води, яка буде потрібна надалі для створення пари в ході виконання програми.

Час подання пари контролюється за допомогою різних автоматичних програм. Досвідченіші користувачі зможуть самі встановити кількість і циклічність вступу пари вручну.
Вбудовувані духові шафи Culinart по своєму класу енергоефективності відносяться до розряду A - 10
* на 10олее економічні, чим вимагається для класу А, згідно з рейтингом енергоефективності приладів(0,99 кВт·ч для камер об'ємом більше 65 л).
Функція "Конвекція з парою" в духових шафах Culinart від Miele дозволяє отримувати чудові результати при випічці. А за допомогою спеціального перфорованого дека Gourmet можна добитися ідеального результату.

10 режимів роботи і 25 автоматичних програм : духові шафи Culinart від Miele пропонують великий набір технічних характеристик.
Духові шафи моделі H 5247 BP CulinArt вже доступні російським покупцям.
1 Предложение от магазина: купить электропростынь в москве.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно