(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Бытовая техника Vestel на IFA 2012

БЕРЛІН, 5 вересня 2012 - IFA 2012. Компанія Vestel представила на найбільшій галузевій події року новинки, що відбивають усі світові тренди в області дизайну і інновацій. У центрі уваги - техніка з прозорим корпусом(холодильники, пральні і посудомийні машини), лінійка холодильників з LCD- дисплеями і світлодіодними екранами, а так само енергоефективні пральні і посудомийні машини з унікальною місткістю.

Крім того, інноваційна технологія Cold Wrap, дбайливо овіваючи продукти, краще зберігає їх зовнішній вигляд і смакові властивості. Поза конкуренцією виявився і холодильник з прозорим LED дисплеєм, передні прозорі двері якого служать екраном для відтворення відео.

Проте не лише дизайн важливий для сучасного споживача: такі показники як екологічність і енергоефективність грають не меншу роль. І тут головною сенсацією стали пральні машини Aramides RL. Ця новинка від Vestel класу енергоспоживання А дозволяє вийти на новий рівень економії.
Також не можна обійти увагою нові революційні пральні машини з сушкою Ganymede з унікальною місткістю - 9 кг для прання і 6 кг для сушки. Машина оснащена унікальними 3D сенсорами, що дозволяють контролювати количесто завантажуваної білизни, а також прального порошку. Крім того, вбудований графічний ЖК дисплей відобразить усю необхідну інформацію про поточний процес прання.
Доповнили пропозицію енергоефективної побутової техніки посудомийні машини Vestel : оригінальна технологія завантаження 3rd Rack Project дозволяє розмістити у декілька разів більше посуду в 15 відсіках. А завдяки унікальному методу подання струменів з різних точок і на всіх напрямках посуд промивається ідеально.

Особливу увагу притягнули вдосконалені електричні плити Vestel з новітньою технологією Anatolia Conсept, оснащені трьома зонами інноваційної індукційної варильної поверхні, зручним сенсорним LCD- дисплеєм і працюючі на базі операційної системи Android.

Окрім великої побутової техніки, Vestel представив ультратонкі телевізори з підтримкою тривимірного зображення, прозорі LCD- екрани, монітор на базі Android, цифрові ресівери, інтерактивні дошки, IPTV- рішення для готелів і багато що інше.

"Ми продемонстрували на виставці свої останні розробки і оцінили ідеї конкурентів. Приємно, що компанія Vestel робить життя сучасної людини легше за допомогою високих технологій, одночасно продолжаея дивувати ультрамодерним дизайном. Але головне для нас - це співвідношення ціни і якості. І в цьому ми, як і раніше, поза конкуренцією", - відмітив Кывандж Ишик, генеральний директор Vestel СНД.
1 Предложение от магазина: панно обогреватель « доброе тепло » украина купить.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно