(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41
  • Главная /
  • Статьи /

“Беги за мной”: LG Electronics принимает участие в очередной смене Всероссийского форума

Упродовж двох років LG підтримує фитнес-смену "Біжи за мною" Всеросійського освітнього Форуму "Селигер-2012". За 8 днів активісти здорового способу життя пройдуть велику програму: навчаться готувати здорову їжу в мікрохвильових печах LG, зберігати продукти довше свіжими в холодильниках LG, отримають матеріали по дієтології і збалансованому харчуванню, приведуть себе у форму. Молоді учителі фізкультури пройдуть додаткове навчання по проведенню фитнес-уроков в школах.
У рамках роботи зміни LG також надає можливість стажування активних учасників в штаб-квартирі LG в Південній Кореї і мобільних телефонів LG Optimus L3 за кращі проекти в області ЗОЖ.
Масштабні дослідження в області стандартів якості дозволяють LG створювати продукти з функціями корисними для здоров'я.

У шатрі "СелИнн" на всьому протязі зміни "Біжи за мною" в мікрохвильових печах LG учасники швидко і просто готують здорові блюда. Спеціально для них був проведений кулінарний майстер-клас від відомого російського шеф-кухаря Сергія Синицына, Президента Ліги Юніорів Міжрегіональної Асоціації Кулінарів Росії, Посла в Росії від Всесвітньої Асоціації Кулінарних Співтовариств.

В ході заходу Сергій не лише продемонстрував хлопцям як можна легко приготувати томатний суп і дієтичний кус-кус із запеченим перцем тільки за допомогою печі LG MJ3881 з серії Lightwave і печі MB4042D з автоматичними програмами приготування блюд різних країн світу, але і поділився секретами кулінарної майстерності.
При цьому найактивніші учасники отримали пам'ятні сувеніри від шеф-кухаря і компанії LG. Конвекційна піч LG з технологією Lightwave - цей багатофункціональний пристрій 4 в 1: мікрохвильова піч, гриль, духовка і навіть пароварка.

Використовуючи деревне вугілля як одного з нагрівачів, ці печі дають можливість готувати здорову і смачну їжу зі збереженням її соковитості. Мікрохвильові печі MB4042D відрізняються технологією ефективного розподілу хвиль i - wave, що забезпечує рівномірне розігрівання, а також автоматичними програмами приготування "кухні світу", за допомогою якого дуже просто приготувати блюда французької, італійської, східної і російської кухні.

Щоб приготувати смачне і здорове блюдо, важливо правильно зберігати продукти для збереження усіх корисних мікроелементів і вітамінів. Тому усі продукти для кулінарних класів зміни "Біжи за мною" зберігалися в холодильниках LG, що відрізняються окрім функціональних переваг також і стильним дизайном.

Так модель GA - B489EVSP - срібляста c листяним візерунком з оновленої серії холодильників з нижньою морозильною камерою і ручкою легкого відкривання. Відрізняється надійним лінійним компресором з підвищеною енергоефективністю і низьким уровенем шуму. Технологія Total No Frost з системою багатопотокового охолодження Multi Air Flow для рівномірного розподілу холодного повітря за усім обсягом холодильної камери, а також дозволяє забути про разморозке морозильної камери.

Щоб свіжими і корисними залишалися не лише овочі, але і м'ясо і риба, в холодильнику LG GA - B489EVSP також передбачена зона Opti - Temp з двома температурними режимами - 2 градуси для овочів і фруктів, - 1 градус для м'яса і риби. Це відділення забезпечує триваліше зберігання продуктів без необхідності заморожувати їх.

Інша модель - LG GA - B409SLQA в сучасному елегантному дизайні(срібляста з дверцями, що округляють, і прихованими ручками) - це також холодильник з технологією Total No Frost і секцією для зберігання овочів і фруктів в умовах оптимальної вологості Moist Balance Crisper. Для максимальної зручності користувачів модель обладнана зовнішнім русифікованим світлодіодним дисплеєм і світлодіодним вертикальним підсвічуванням усередині. Приэтом має збільшений внутрішній об'єм при стандартних зовнішніх габаритах.

Однією із запорук здоров'я є чисте повітря. У освітніх шатрах "Селігеру" і в шатрі "СелИнн" щодня проходять майстер-класи, знаходиться величезна кількість тих, що бажають готувати і відповідно забиратися потрібно часто. У цьому тут на Форумі їм допомагають розумні пилососи LG серії Kompressor і робот-пилосос Hom - Bot.

Пилосос Kompressor Follow Me - перший у світі пилосос на основі технології активного переміщення. Тепер немає необхідності тягнути його за собою. Ця модель сама переміщається слідом за користувачем під час прибирання, дозволяючи значно понизити навантаження на спину. Цей пилосос зроблений на базі технології Kompressor(10 років гарантії виробника), яка стискає пил у брикети, що забезпечує легке і гігієнічне прибирання, залишаючи при цьому комфорный рівень шуму.
Пилосос забезпечений унікальним багатошаровим фільтром, який затримує навіть найдрібніші частки пилу. LG Kompressor VK81101HF Smart Elite також оснащений системою пресування пилу. Більше того, завдяки вбудованим сенсорам ця модель сама підкаже коли контейнер заповнений і чи є необхідність очистити фільтр. LG Hom - Bot(VR5901LVM) представляє 5-е покоління роботів-пилососів.

Завдяки двом камерам і 40 сенсорам, робот-пилосос швидко і ефективно чистить приміщення, роблячи прибирання воістину легкою справою. Для забезпечення максимально ефективного прибирання приміщень в роботові-пилососі запрограмовані декілька режимів чищення - ручного і 2 автоматичних(по спіралі і зигзаг).
1 Предложение от магазина: купить электропростынь в волгограде.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно