Зігріваюча накидка-грірка для автомобіля Код 30279387

 • 379грн.
 • Описание

  Зігріваюча накидка для автомобіля (автосидіння) призначений для створення комфортних теплових умов при поїздці в холодний час та лікування простудних захворювань. Для оптимального використання накидку слід помістити на крісло автомобіля, під' єднати у гніздо прикурювача, дочекатися нагріву до необхідної температури (приблизно 60 с) та насолоджуватись рівномірним м' яким обігрівом.

  Авто - грілка, володіє зігріваючим ефектом на основі використання унікального та безпечного сучасного нагрівального елемента на основі карбонового волокна Австрійського походження. Такий обігрівач є прекрасним засобом профілактики професійних захворювань, в тому числі у водіїв. Зменшує болі в спині, покращує обмін речовин, сприяє спалюванню жирів, підвищенню пружності шкіри. Споживання електроенергії становить всього 30 Вт це приблизно 10 годин безперервної роботи при умові що ємність АКБ складає 65 Ампер*рік та акумулятор буде розряджено на 50 % а двигун при цьому буде вимкнутий.

  Технічні характеристики

  Купити зігріваючу накидку для автомобіля від тм Тріо, Вам допоможе наш ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

  З нами працювати дуже зручно, тому що ми здійснюємо безкоштовну доставку продукції по Україні. Оплатити покупку ви зможете при отриманні, оглянувши товар в вашому місті.

  Зробити замовлення можна двома способами:

  1. Звязавшись з нами по телефону який вказаний вище!

  2. Кликнути на кнопку "Заказать" або "Передзвоніть мені" вписати контактний телефон, і ми до Вас перетелефонуємо щоб оточнити зображення яке Вам до вподоби, метод розрахунку, місце доставки, і інші питання які Вас торбуватимуть!

  Чекаємо Вас серед наших клієнтів!

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход