Энергосберегающий инфракрасный обогреватель R2000 Код 22237700

 • 1 650грн.
 • Описание

  Длиноволновой інфрачервоний обігрівач вважається одними з найбільш передових серед систем опалення, завдяки своїм технічним характеристикам по створенню і передачі теплової енергії безпосередньо нагрівається тіла

  Електричне опалення теплиць

  Підігрів теплиць - це один з основних питань, яке стоїть перед будь-яким огородником, і який треба виконати з великою енергоефективністю. Звичайно ж, це в тому випадку, якщо оранжерея взимку опалюється. В інших варіантах і немає необхідності переглядати далі цю статтю. Але будь-хто стикався з теплицями і з її рентабельним використанням знає, що найбільша вартість врожаю у теплицях саме в зимовий час, коли ще немає продукції з відкритого грунту, і коли ще не пішла масові врожаї в неопалюваних - плівкових теплицях.

  Саме тому для того що б отримувати хороші і високоприбуткові врожаї, та й загалом вирощувати овочі та зелень для своєї родини і близьких, варто всерйоз розібратися з тим, як краще опалювати теплицю взимку.

  Існує безліч способів опалення теплиць, всі вони застосовувана в тих чи інших випадках, але ми розглянемо один з перспективних методів обігріву - такий як інфрачервоне опалення для теплиць

  Вибір опалення теплиці - це один із головних завдань, існуючі ще на проектування та будівництво тепличного господарства і від правильного вирішення цього питання залежить вся ефективність роботи теплиці. Адже якщо побудувати теплицю за всіма правилами і законами, із застосуванням енергозберігаючих технологій, але не розрахувати правильно обігрів, то вся виконана робота буде даремно витрачений час і кошти.

  Використання інфрачервоного обігріву є досить ефективним способом опалення теплиці. В наслідок того, що променисте обігріву вважається одним з найбільш енергозберігаючих з усіх видів опалення, його пріоритетно використовувати для обігріву і безпосередньо теплиць.

  Що дає, променисте опалення.

  - економне розподіл тепла в парнику,

  З-за того, що нагрівальні елементи розташовуються у верхній частині, і випромінювачі розташовуються спрямованими вниз, інфрачервоне випромінювання розподіляється таким чином, що виділяється тепло розподіляється в робочій зоні, де і проводяться всі головні роботи і вирощуються основні культури. В даному випадку не відбувається ефекту гарячої даху, при якому виділяється тепло піднімається вгору..

  Економне опалення

  Обігрів грунту власними руками

  Обігрів теплиць

  електричний підігрів грунту

  Переваги опалення теплих підлог

  Що таке нагрівальний кабель?

  Сайт про обігрів, теплиці і багато іншого

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход