Керамические Электропанели АЛЬМЕРА 370 Вт Код 26087385

 • 970грн.
 • Описание

  Створіть тепло і неповторний затишок у Вашому будинку

  ЕКОНОМІЧНІСТЬ

  В приміщеннях зі стандартною висотою стелі 2, 5-3, 0 м необхідно не менше 100 Вт/м2электроэнергии традиційного опалювального обладнання, при цьому використання електрокерамічних панелей істотно збільшує коефіцієнт енергозбереження при обігріві приміщення, що знижує витрати до 50-60 Вт на метр/кВ

  ПРАКТИЧНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

  Опалювальні панелі створять оптимальний комфорт у вашому будинку. Особливості конструкції дозволяють простий монтаж і експлуатацію.


  Екологічність

  Электрокерамические панелі не випалюють кисень, не сушать повітря, не виділяють шкідливих речовин. Створюють природний клімату у вашому домі.

  Керамічні Електропанелі виготовлені з матеріалів, що володіють високим ступенем пожежної безпеки (рівня IP47).

  Принцип роботи

  Электрокерамические обігрівачі працюють на двох принципах, це інфрачервоне випромінювання і конвекція. При цьому теплопередача відбувається шляхом нагрівання повітря (який плавно нагріває ваше приміщення), а також інфрачервоним випромінюванням, що по біофізичному впливу на організм людини схожі на тепловіддачу російської печі.
  Економія досягається за рахунок використання терморегулятора. Який, контролюючи температуру повітря в приміщенні, скорочує споживання електрики. Також, керамічна термопанель, за рахунок своєї енергоємності, тривалий час випромінює тепло після виключення нагрівального елемента.

  Обігрівачі виготовлені з жароміцних матеріалів, які гарантують безпеку і надійний захист нагрівального елемента.
  Це дозволяє їх використовувати для обігріву будинків, офісів, садків, магазинів, держ. установ.

  Вся продукція сертифікована.
  Розрахунковий ресурс роботи электропанелей - більше 25 років.
  Гарантійний термін експлуатації электрокерамической панелі становить 5 років.

  Економічність.
  В приміщеннях зі стандартною висотою стелі 2, 5-3, 0 м необхідно не менше 100 Вт електроенергії традиційного опалювального обладнання, при цьому використання електрокерамічних панелей істотно сніжет коефіцієнт теплових втрат приміщення, що знижує витрати на обігрів до 60 Вт на метр/кв.

  Характеристики

  Порівняння

  Розрахунок на опалення 50 кв.м.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход