Потолочные инфракрасные обогреватели ПЭО-Л Armstrong Код 13581959

 • 1 000грн.
 • Описание

  Стельові інфрачервоні обігрівачі Armstrong призначені для установки в підвісній стелі відповідного стандарту. Продаються і встановлюються стельові обігрівачі парами (2 обігрівача по 110 вольт, з'єднані паралельно), схему монтажу можна подивитися на фотографії. Можуть бути використані як основне, так і додаткове опалення, а саме, як додатковий обігрів робочих місць, зон з недостатнім тепловим комфортом. Завдяки своїй конструкції чудово поєднуються з інтер'єром і дуже малопомітні після установки.

  При установці в підвісні стелі стандарту " Armstrong", інфрачервоні обігрівачі об'єднуються в серію, формуючи єдину систему опалення приміщення.

  Вся продукція підприємства " Сейм" сертифікована, вмикай висновок СЕС і сертифікат пожежної безпеки.

  Система інфрачервоного електричного опалення ПЕО - це прорив на новий щабель у вирішенні численних проблем традиційного обігріву. При всій своїй ефективності вона дуже економічна.

  Купити стельові інфрачервоні обігрівачі Ви можете, натиснувши кнопку " замовити" на початку сторінки, і заповнивши форму замовлення, в якій необхідно буде вказати Ваші контактні дані, спосіб оплати та реквізити для надсилання. Після цього наш менеджер у найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження заказу та уточнення деталей.

  Ціна вказана за пару. З більш докладним описом і цінами можна ознайомитися, перейшовши за посиланням на Наш офіційний заводський сайт: http://zavodseym.com.ua/produktsiya/potolochnye-infrakrasnye-obogrevateli/potolochnyj-infrakrasnyj-obogrevatel-120-vt-armstrong

  Основне опалення: до 3 м2 (1 пара)

  Додаткове опалення: 6 м2( 1 пара)

  Гарантійний термін: 24 місяці

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход