ІЧ обігрівач Б1350 BIONIC ТМ БіЛЮКС побутовий Код 28011578

 • 1 549грн.
 • Описание

  Довгохвильовий стельовий ІЧ обігрівач Б1350 BIONIC ТМ БіЛЮКС

  Поставляється під замовлення

  Революційна новинка серед інфрачервоних стельових обігрівачів на Українському ринку.

  Зустрічайте новий обігрівач Білюкс Bionic модель Б 1350. Це 3-е покоління інфрачервоних обігрівачів Білюкс. Розроблений спеціально для опалення приміщень, де одну з ключових ролей відіграє дизайн. Тому обігрівач Білюкс Bionic і приміщення гріє, і око радує .
  Область застосування : даний обігрівач чудово підійде для будь-яких приміщень з висотою стелі від 2, 5 до 4 метрів. Його можна застосовувати для опалення магазину, опалення дитячого садка або лікарні, можна розмістити для опалення будинку, квартири або дачі. Одним словом там, там де потрібно тепло.
  Чому саме Bionic : 3-я серія обігрівачів Білюкс має ряд незаперечних плюсів, в порівнянні з моделями другої серії :
  • надійність : використовуються супер якісні іспанські тіні. Які дозволять збільшити термін служби тена в 2-ва рази
  • дизайн : новий корпус робить обігрівач Білюкс Bionic симпатичніший. Обігрівач добре підійде до будь-якого інтер' єру
  • економічність : радіусна пластина дозволить домогтися ККД 97 %. Іншими словами при споживанні тієї ж потужності як і в моделі Білюкс Б 1350, Bionic зможе опалити приміщення більшої площі .
  • зручність: все необхідне для монтажу входити в комплект поставки + сам обігрівач Bionic обладнань вилкою з кабелем.

  Принцип роботи: так як це довгохвильовий обігрівач, він використовується як система опалення а не тимчасовий нагрів. Принцип опалення звучить так само як і на будь інфрачервоний обігрівач : обігрівачі гріє предмети а потім предмети, віддають тепло повітрю. Істотна різниця буде в наступному: всі довгохвильові обігрівачі Білюкс (серія А, " Б " і " П" )прогрівають предмети до 4-х сантиметрів, і тому, якщо вимкнути обігрівач приміщення ще довгий час залишається теплим. Середньохвильові і короткохвильові обігрівачі прогрівають тільки верхній шар предметів, після відключення обігрівача приміщення швидко остигає, тому їх добре використовувати як тимчасовий нагрів.

  Яка витрата електрики і скільки часу необхідно на прогрів приміщення? Час на прогрів приміщення на пряму залежить від теплоізоляції, тому це може зайняти як 1-2 години, так і добу. У процесі прогріву обігрівачі працюватимуть не відключаючи, і споживати максимальну потужність. Далі прив' язка йде знову до Вашої теплоізоляції, чим вона краще, тім менше години працюватимуть обігрівачі Білюкс і, відповідно, менше витрата електроенергії. Приміром, квартира площею 50 м.кв, середня витрата по електроенергії складі 650 кВт. Якщо перевести в гривні, по 31 копійці за 1 Квт, отримаємо : 650 * 0, 31 = 201, 5 грн / міс.

  Важливо : для автоматичної роботи системи опалення Білюкс ми рекомендуємо використовувати терморегулятори, вони дозволять підтримувати бажану температуру і повністю автоматизувати процес. Залежно від необхідності, можна купити механічний терморегулятор (підтримує тільки один показник заданої температури) або купити програматор, який можна налаштувати як за часом доби, так і по днях тижня. Встановити денну та нічну температуру, а так само температуру у вихідні дні.

  Вплив на людину від інфрачервоного обігрівача: Якщо в двох словах, то можна сказати так : чим довша хвиля у інфрачервоного обігрівача, тим більше часу можна перебувати під ним. Тому довгохвильовий обігрівач Білюкс Bionic Б 1350 ( а так само будь-який з обігрівачів Білюкс серії " А", " Б " і " П" ) використовується, як система опалення, в приміщеннях де постійно знаходяться люди. А Білюкс серії " В" встановлюється там, де потрібен тимчасовий нагрів : опалення робочого місця, опалення літніх майданчиків в кафе, і т.д.

  Зверніть увагу :

  • Розміщення : дуже важливий момент, в одному і тому ж приміщенні, якщо по різному розмістити обігрівач Білюкс Bionic Б 1350, можна отримати різний результат .

  • Установка: стандартна установка на увазі розміщення Білюкс Bionic на стелі, паралельно підлозі. При установці на стіну, або у кут ( стіна-стеля ), проконсультуйтеся з фахівцем, нехай він підбере правильну потужність .

  • Обережно: висока температура на пластині, можна отримати опік, під час роботи не торкатися до пластини. Температура на корпусі ожогобезопасна .

  • Технічний зазор : мінімальні відстані від обігрівача до поверхні детально прописані у паспорті на виріб. Вони складають по 5 см від обігрівача вгору і вбік, і 50 см вниз від пластини.Нам Важливо Ваша думка, тому не забувайте залишати відгук на Білюкс Bionic Б 1350. Ми стежимо за якістю, і намагаємося якомога швидше реагувати на Ваші зауваження та пропозиції .Купити (куплю) обігрівач Білюкс Bionic Б 1350 можна прямо у нас на сайті. Залишається тільки натиснути на кнопку і оформити. Далі з вами зв' яжеться наш менеджер і проконсультує з усіх нюансів. Доставку товару здійснюємо транспортними компаніями.

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход