Инфракрасный обогреватель Билюкс У2000 Код 9113324

 • 1 840грн.
 • Описание

  Сучасні інфрачервоні обігрівачі Білюкс дозволяють економічно і екологічно обігрівати різні приміщення, в тому числі і на відкритому повітрі .

  Обігрівач Білюкс У2000 (2, 2/220) призначений для вуличного або локального обігріву приміщень з великою висотою стель.
  Середньохвильової спектр випромінювання дозволяє відмінно прогрівати як локальні зони на відкритому повітрі (літні майданчики, кафе, зони роботи людей на відкритому повітрі ), так і справлятися з обігрівом в приміщеннях як відкритих, так і закритого типу.

  Завдяки сучасним системам обігріву, таким як обігрівачі Білюкс, багато підприємство і зокрема звичайні громадяни відчули надійність і переваги, а також економічність систем обігріву, який використовує принципи інфрачервоного довгохвильового спектра.


  Надійність і економічність - не єдині достоїнства обігрівачів У2000. Споживача приваблює швидкість нагріву приміщення, а також комфортність обігріву. Швидкий старт нагрівальних елементів і набір робочої температури протягом півтори хвилини говорить сам за себе.

  Інфрачервоні обігрівачі на даний момент є одними з найбільш ефективних систем електричного обігріву. Завдяки направленому розподілу тепла, а також використання терморегуляторів для температурного управління обігрівом, можливо домогтися скорочення енерговитрат до 70% у порівнянні з класичними методами обігріву конвекторного типу.  Довжина: 1930 мм
  Ширина: 120 мм
  Товщина: 80 мм

  Вага обігрівача: 7 кг

  Вага монтаж комплекту: 1, 8 кг

  Потужність: 2000 Вт
  Напруга: 220 вольт
  Струм: 9 А
  Мінімальна висота підвісу: від 2 м до 5 м
  Гарантія 1 рік. Термін служби 15 років

  Застосування Інфрачервоних обігрівачів з терморегулюючої апаратурою значно знижує витрати на опалення

  Все про теплиць и, обігрів і не тільки

  Статті про інфрачервоний обігрів

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход