Вуличний інфрачервоний обігрівач БіЛюкс У2000 20220 Код 28065935

 • 1 840грн.
 • Описание

  Вуличний інфрачервоний обігрівач БіЛюкс У2000 (2, 0/220)

  Область застосування: використовують для опалення літніх майданчиків кафе і ресторанів, а так само як отоплення локальних зон (робочих місць).

  Застосовується для : опалення локальних зон складу, опалення робочого місця, опалення кафе, опалення веранди, опалення альтанки, опалення літнього .

  Принцип роботи обігрівача: інфрачервоне опалення передається за допомогою теплих хвиль які потрапляючи на поверхню (підлога, людина, стіл) нагрівають її. Повітря є прозорим середовищем, тому коли мета нагріти столик на терасі, інфрачервоне опалення буде кращим вибором, тому що, невеликі протяги НЕ будуть перешкодою а люди будуть знаходитися в теплі при прохолодній погоді .

  Важливо : Для створення комфортного середовища при локальному обігріві ( за столиком або на робочому місці ) необхідно розміщувати обігрівачі МІНІМУМ з двох сторін. Залежно від умів, підбирається запас потужності на 1.м.кв. Приміром для опалення столика на терасі, у якої є всього три стіни, запас потужності складі від 250 до 300 Вт / м.кв. А при опаленні столика на вулиці, де немає взагалі стін, запас потужності буде від 750 до 1000 Вт / м.кв .

  Вплив на організм людини від інфрачервоного обігрівача:

  Важливий параметр - це довжина хвилі . На пряму від довжини хвилі залежить сфера застосування обігрівача. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі використовуються як основна ( додаткова ) система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди. Серед ІЧ обігрівачів Білюкс, моделі серії " А", " Б " і " П". Середньохвильові обігрівачі використовують як короткочасне джерело тепла в приміщеннях де знаходяться люди : зональний обігрів у великих приміщеннях або для обігріву на вулиці, як приклад - літній майданчики кафе, опалення робочих місць. У Білюкс ця серія обігрівачів з маркуванням " У". Короткохвильові обігрівачі краще використовувати в приміщення де люди практично не знаходяться - коридори, або для відтавання сходинок перед входом в будівлю.

  Важливо : продукція торгової марки Білюкс має всю офіційну документацію. Тобто сертифікат відповідності, а так само висновок МПЗ (№ 350 / 343 від 25.08.10 ), висновок міністерства охорони здоров' я (№ 05.03.02-07/71205 від 30.09.10 ) .

  Технічні характеристики електричних обігрівачів Білюкс У 2000

  • Площа опалення : до 20 м.кв - як основне опалення до 40 м.кв - як додаткове опалення .

  • Установка на висоті (рекомендована ): від 3 до 5 метрів. Кріплення дозволяє робити монтаж під різним кутом до підлоги. При нестандартної установці консультуйтеся з нами.

  • Комплектація : обігрівач упакований в картонну упаковку, паспорт на обігрівач (остання сторінка паспорта є гарантійним талоном ). Монтажний комплект поставляється окремим місцем .

  Зверніть увагу

  • Розміщення : обігрівач Білюкс У 2000 має потужний тепловий потік і напраление хвилю тепла, розміщуйте з декількох сторін до робочого місця .

  • Установка: в комплекті з обігрівачами йде кріплення ( окремим місцем ) який дозволяє робити установку як на стелю, так і під різним кутом. Візьміть до уваги, при встановленні під кутом, ви втрачаєте ККД до 30 %, краще встановлювати горизонтально підлозі, так, можна домогтися максимального ефекту.

  • Обережно: Ожегоопасная температура на пластині обігрівача ! до 600 градусів. Температура на корпусі обігрівача нагрівається до 60 градусів.

  • Технічний зазор : дотримуйтесь мінімальні відстані між обігрівачем і предметами: вниз - 1800 см, вгору - 15 см, в кожну з сторін - 30 див.

  • Монтаж обігрівача БіЛюкс : можна зробити жорстку монтаж до стелі, або спустити обігрівач на ланцюжках або декоративного тросі, все залежить від приміщення .

  Терморегулятори: завдяки не хитра пристосуванню можна зробити роботу інфрачервоного обігрівача автономною. Смороду дозволяють економити мінімум 30 % витрати електроенергії. За Вашим бажанням, можна підібрати від механічного терморегулятора до програматора, з можливість контролювати температуру за годиною і по днях тижня. Відгук про інфрачервоний обігрівачі Білюкс У 2000 - Пишіть вашу думку чи задавайте питання з незрозумілих моментів, з радістю відповімо і обговоримо в он-лайн режимі. Ви можете купити Білюкс У 2000 або замовити доставку по Україні.

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход