Энергосберегающий инфракрасный обогреватель Е1000 Код 22234397

 • 1 000грн.
 • Описание

  Длиноволновой інфрачервоний обігрівач вважається одними з найбільш передових серед систем опалення, завдяки своїм технічним характеристикам по створенню і передачі теплової енергії безпосередньо нагрівається тіла

  Завдяки його чудовим характеристикам інфрачервоні обігрівачі можна використовувати в якості системи опалення заміського будинку і для приміщень будь-якого типу. Для управління обігрівачем рекомендується застосовувати терморегулятори

  У нашому кліматичному районі без опалення не обійтися. Півроку температура знаходитись нижче допустимої комфортного відчуття для людини, тобто нижче 8 градусів. Тож опалювати як житлові приміщення, так і не житлові приміщення необхідно, якщо там, звісно, працюють або живуть люди.

  Але при виборі систем опалення, яких на даний момент величезна кількість, спливають основні критерії вибору - економічність, безпека, вартість впровадження і вартість експлуатації, габаритність, автономність управління, ергономічність опалення.

  Саме зараз за всім цим параметрам можливо підібрати систему опалення, яка зможе швидко і якісно опалювати будь-які приміщення.

  Енергозберігаючі обігрівачі Еко Стар стають одними з найбільш економічних і передовими по всім перерахованим параметрам:

  Економічність:

  Завдяки використанню інфрачервоного випромінювання довгохвильового спектра, тепло миттєво передається нагрівається об'єктів. Все це дозволяє на 40-60 % знизити витрати на опалення у порівнянні з звичайними класичними методами конвекційного опалення

  Екологічність:

  Принцип дії інфрачервоного випромінювання заснований на самому відомому нам джерелі тепла - сонця, інфрачервоного випромінювання довгохвильового спектра вважається не тільки безпечним, але навіть корисним

  Безпека:

  Застосування інфрачервоних обігрівачів абсолютно безпечно, ступінь захисту обігрівачів ip44, обігрівачі не боятися вологи, тому їх сміливо можна встановлювати навіть у ваннах .

  Габаритність

  Обігрівачі компактні, не займають практично житлового місця, так як підвішуються безпосередньо на стелі

  Автономність роботи

  Обігрівачі, при підключенні їх через терморегулятори повністю працюють в автоматичному режимі,

  Обігрівач застосовується для опалення житлових та не житлових приміщень середніх розмірів.

  :
  Довжина: 1, 3 метра
  Ширина: 16 см
  Товщина: 4 см
  Вага 4, 5 кг
  Напруга: 220 вольт
  Ток: 4, 6 А
  Мінімальна висота стелі: 2, 5м


  Застосування обігрівачів дозволяє значно спростити опалення різних приміщень, завдяки чому є одними з найбільш популярних і застосовуваних обігрівачів у своїй лінійці.
  Використовують: дитячі садочки, квартири, на балконі, душові, ванні кімнати та передпокої, магазини, виставкові зали, приватні будинки, теплиці і т.д.

  Номінальна потужність 1000 Вт
  Середня споживана потужність 300 Ватт (при застосуванні терморегулюючого обладнання)


  Опалювальна площа:
  - Додаткове опалення: + 10 градусів до існуючої температури - 20 кв. м
  - Додаткове опалення: + 20 градусів до існуючої температури - 10 кв. м
  - Весна-осінь: -4 градуси на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 12 кв. м
  - Основне опалення: -26 градусів на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 6 кв. м

  Як показує практика, інфрачервоні оборгреватели м

  - в теплицях

  - на відкритих ділянках, на терасах,

  - у саунах, дитячих садах, офісах,

  - у промислових приміщеннях, складах, виробництві.

  Обігрівачі Экостар, володіючи високою тепловіддачею і длиноволновым випромінюванням використовують навіть в лікувальних цілях

  Наші фахівці допоможуть Вам прорахувати необхідну кількість обігрівачі Білюкс під Ваші параметри, а також підберуть потрібну модель.

  Сайт про обігрів, теплиці і багато іншого

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход