Обогреватель БиЛюкс У1500 Код 35651105

 • 2 070грн.
 • Описание

  Довгохвильовий інфрачервоний стельовий електричний обігрівач Білюкс У1500. Для відкритих майданчиків. Доставка Білюкс БЕЗКОШТОВНО по всій Україні. Вигідна система знижок!

  Обігрівач Білюкс У1500 може використовуватися на відкритому повітрі для обігріву літніх майданчиків, веранд, терас, для сніготанення та вирішення інших технологічних завдань. Прилади повинні розташовуватися на висоті 2-2, 5м від землі таким чином, щоб перекривати зону обігріву (див. рис. 1, 2).

  На відкритих верандах та терасах, як правило, для підйому відчутною температури на 10° C необхідно забезпечити щільність теплового потоку 750-1000 вт/м2 площі, що обігрівається. Верхня межа відноситься до споруд без стін, з одним стелею. Нижній - до тих, де простір закрито з 3х сторін. Потреби в теплі для ізольованих об'єктів розраховуються в звичайному порядку. Так, для повністю скління зимових садів необхідна потужність становить 250-300 Вт/м2. В комплект поставки входить дві монтажні скоби, що робить монтаж приладів досить простим. Вони кріпляться тільки на вертикальній стіні під необхідним кутом (стандартний кут нахилу скоби) або горизонтальному стелі, але без нахилу (відстань до стелі не повинно бути менше 150мм). Відстань між скобами вибирається виходячи із зручності кріплення. Прилад просто вставляється в скоби, після чого фіксується стяжними гвинтами.

  Використання: промислові цехи, теплиці, кафе, ресторани, для локального обігріву робочих місць в приміщеннях, що обігріваються і т.д.

  Технічні характеристики обігрівача стельового Білюкс У1500:

  Потужність [Вт]: 1500
  Напруга [В]: 220
  Сила струму [А]: 5, 5
  Габарити: [мм] 1545/120/80
  Маса [кг]: 7
  Хв. висота підвісу [м]: 2м

  Основні відмінності перед конкурентами: 1. Змінена конструкція затискачів відбивача, що позбавляє від тріску при роботі.
  2. Збільшено відстань до задньої стінки обігрівача для поліпшення теплоізоляційних властивостей і захисту від перегріву задньої стінки.
  3. Фольга лягати в передбачені конструкцією пази - утеплювач не вилазить.
  4. Клемна колодка від німецького виробника з запатентованим затискним механізмом-запобігає пережим або недожим кабелю.
  5. Зручні торцеві кришки.
  6. З'єднання пластини з корпусом - з подвійною ізоляцією.
  7. Оригінальна упаковка - перешкоджає тертю обігрівача всередині і з 2-ма ребрами жорсткості з боків-дозволяє штабелювати обігрівачі на 2 м заввишки.

  1) Ви купуєте у сертифікованого дилера з Гарантією.

  2) Вигідна ціна та акції.

  3) Безпечна оплата за товар після отримання його на руки або з рахунку в банку. Вам не варто побоюватися за свої кошти

  4) Безкоштовна доставка Білюкс по Україні протягом 1-2 днів.

  Покажіть нам ЦІНУ на Білюкс У 1500 нижче, ніж у нас і отримайте знижку до 3% від цієї ціни. Саме тому Ви завжди робите покупку у нас за найвигіднішими цінами в Україні!!!""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход