Обогреватель с открытом тэном Билюкс У4000 - промышленный Код 22937470

 • 3 050грн.
 • Описание

  Дуже швидкий і гарячий

  Дана модель інфрачервоного опалення ТМ Білюкс мають серйозну потужність, більшу висоту підвісу і створена в основному для підприємств та організацій. Його сили достатньо навіть для створення теплового бар'єру біля вхідних дверей

  Білюкс У4000 активно використовується як опалення на вимогу, коли опалення включається при необхідності, а не працює постійно.

  Припустимо, ви керівник культурного закладу, і у вас є великий зал для проведення дискотек, танців та інших культурно-масових заходів. Такі зали мають велику площу і високі стелі. У холодну пору року використовуються 1 раз в 2 тижні або раз на місяць.

  Опалювати таке приміщення постійно неможливо. Включати опалення безпосередньо перед заходом можна. Але традиційних систем обігріву знадобитися мінімум півдоби інтенсивної роботи.

  А обігрівач Білюкс У4000 з цією роботою впорається за 2-3 години! За цей час він підніме температуру від 0 градусів до +10 - +12. Якщо треба додати тепла, нехай попрацює ще.

  Природно, що Білюкс У4000, як і всі подібні моделі "Білюкс", можна застосовувати і для побутових потреб, так і для вирішення завдань обігріву на підприємствах бізнесу і в бюджетних організаціях. Все залежить від вибору потрібної потужності, висоти стелі і площі обігріву.""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход