Инфракрасная панель обогрева Зеленое Тепло GH-400 на кухне Код 2087048

 • 2 065грн.
 • Описание

  Система Green Heat виробляє тепло абсолютно новим способом, вона імітує процеси сонця для обігріву землі, значно заощаджуючи споживання енергії...

  Розміри: 45х65х1, 1см
  Вага: 3, 5 кг
  Потужність: 400 Вт
  Обігрівається площа: ~8 м2
  Система "Зелене Тепло" - це нова, революційна система опалення, яка виробляє тепло абсолютно новим способом на відміну від традиційних систем. "Екологічне тепло" імітує процеси сонця для обігріву землі, економлячи при цьому 40-85% споживання енергії на відміну від будь-якої іншої сучасної системи.
  Система "Зелене тепло" використовує запатентовану компанією новаторську технологію передачі тепла і це дає їй значні переваги перед усіма іншими системами опалення.
  Робота всіх сучасних систем опалення засновані на обігріві простору. Ці традиційні системи опалення працюють шляхом конвекції і використовують різні джерела первинної енергії, щоб виділяти необхідну кількість тепла для обігріву приміщення. При цьому, для парового опалення використовуються легкозаймисті матеріали: дерево, газ дизпаливо а для електричного (масляні обігрівачі, конвектори, тепловентилятори і "теплі підлоги"): електрика.
  Система опалення "Зелене тепло" функціонує за іншим принципом, ніж вищеописані системи.
  Звичайні системи опалення нагрівають повітря, який піднімається вгору і переміщує холодне повітря вниз. "Зелене тепло" нагріває, виключно, тіла, з якими вступає в прямий контакт: підлогу, стіни, предмети, люди і т. д... Ці в свою чергу нагрівають повітря, навколишнє середовище, здоровим натуральним способом без забруднення повітря.
  Система "Зелене тепло" высокопродуктивна, так як вона є джерелом первинного тепла, в цьому випадку випромінювання нагріває об'єкти, а споживання електрики значно нижче, ніж при обігріві приміщення, по-друге, маючи нагріті об'єкти, система не споживає стільки енергії, скільки ці об'єкти витрачають на обігрів приміщення шляхом конвекції.
  У сучасному будівництві споживання енергії системами опалення на сьогоднішній день складає близько 47%. Нова технологія опалення "Зелене тепло" не тільки значно заощаджує енергоспоживання, але і дуже благотворно впливає на людей, флору і фауну.
  Промені життя
  Інфрачервоне світло - це невидима частина сонячного світла. Інфрачервоні хвилі безперешкодно проникають через шкіру, даючи чудове відчуття сонячного тепла. Під впливом інфрачервоних променів можна перебувати протягом багатьох годин абсолютно без жодної шкоди для шкіри. Інфрачервоне тепло настільки безпечно, що його використовують навіть для новонароджених у пологових будинках.
  Інфрачервоні хвилі дуже часто називають vital rays - промені життя. І це не випадково. Про користь сонячних променів для здоров'я людини було відомо в Китаї ще 5000 років. У давнину жителі країн Сходу говорили про сонячному промінні, який повинен був виявитися в певний день, в певний час, і який отримав назву - Промінь Життя.
  "Зелене тепло" - це унікальна розробка і вона не має аналогів! Це не просто обігрівач - це система обігріву дезодорації та оздоровлення вашого мікроклімату!""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход