Настенный пленочный обогреватель- инфракрасный обогреватель Код 25657089

 • 400грн.
 • Описание

  Обігрівач настінний плівковий - обігрівач картина " Эколюкс" НЭБН

  Нагрівач електричний побутовий настінний призначений для обігріву будь-яких приміщень при початковій температурі не нижче - 40*С.

  Високі технічні характеристики нагрівача поєднується з приємним дизайном і безсумнівною практичністю у використанні. Нагрівач кріпиться до стіни в розгорнутому стані у вигляді панно за допомогою декоративного шнура, розташованого у верхній частині, і підключається до мережі. Температура поверхні нагрівача становить 70-75*незалежно від часу його роботи. Така температура дозволяє розміщувати нагрівач на будь-якій зручній поверхні (шпалери, дерев'яна стіна, штори тощо)

  Настінний плівковий нагрівач екологічно бездоганний. Він не сушить повітря, не спалює кисень. Час роботи нагрівача в практичному плані не обмежена - його технічний ресурс 50000 годин безперервної роботи.

  Плівковий обігрівач пожежобезпечний. Клас захисту по електробезпеки " II" .

  Ні маленькі діти, ні літні люди не можуть обпектися, доторкнувшись до обігрівача. Це забезпечується спеціальною конструкцією: в зоні дотику миттєво знижується температура нагріву, яка і до торкання була нижче больового порогу.

  Якщо Ви хочете створити собі комфортні умови на робочому місці або на своєму улюбленому дивані - розташуйте нагрівач поруч. Через кілька хвилин Вам стане тепло і затишно!

  Якщо Ви хочете прогріти всю кімнату для досягнення найкращого ефекту розташуйте нагрівач поблизу джерела холоду: балконної двері, вікна, зовнішньої стіни і т.д. Саме для таких випадків випускаються плівкові обігрівачі НЭБН картина-панно

  Настінний плівковий обігрівач не боїться вогкості. Ви можете розташувати його у ванній кімнаті (коли відключена гаряча вода), в парнику або теплиці, на заскленій лоджії. Природно при цьому необхідно виключити потрапляння на нагрівачі потоку води, а також пам'ятати, що нагрівач включений в звичайну розетку або подовжувач за допомогою звичайної електричної вилки.

  Технічні дані нагрівача НЭБН:

  - Напруга живильної мережі, В - 220

  - Споживана потужність (не більше), Вт - 400

  - Температура поверхні (не більше), град.С - 70-75

  - Габаритні розміри, см -100*57

  - Технічний ресурс, год. - 50000

  - Вага не більше, кг - 1

  Товар сертифікований в Україні""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход