Инфракрасные обогреватели Код 24265733

 • 1 350грн.
 • Описание

  Технічні характеристики

  Габарити 1540х490х50

  Обсяг опалювальної площі 11 м.кв

  Споживана потужність панелі 500 Вт

  ПРОМЕНИСТЕ ОПАЛЕННЯ - це вид опалення, заснований на принципі теплового випромінювання. Теплове випромінювання - це перехід тепла від тіла з більш високою температурою до тіла з більш низькою температурою. Кількість переданого тепла залежить від природи двох тіл, від їх взаємного розташування, від температури їх поверхонь і т.д. Між двома тілами з різною температурою не перебувають у безпосередньому контакті відбувається взаємний тепловий обмін доти, доки їх температура не зрівняється.
  Найбільш яскравим прикладом передачі тепла від одного тіла до іншого з допомогою випромінювання являють собою Сонце і Земля: тепло, що випромінюється Сонцем, що проходить через космічний вакуум і атмосферу, досягає поверхні Землі саме в результаті ефекту випромінювання. Випромінююче тіло віддає свою енергію у вигляді тепла, внаслідок чого його температура зменшується і навпаки, якщо поверхня якого-небудь тіла піддається тепловому випромінюванню, то тіло, поглинаючи енергію, збільшує свою температуру.
  В установках променистого опалення внаслідок спрямованого випромінювання і передачі тепла безпосередньо поверхонь, що обігріваються, а не повітря, відсутня необхідність прив'язки потужності установки в розрахунку на висоту приміщення. Крім цього, в приміщеннях опалювальних приладами променистого опалення температура повітря може бути трохи нижче традиційно розрахункової, в той час як поверхні стін і устаткування мають температуру вище, що в цілому дає те ж відчуття комфорту для людей в приміщенні.
  При панельно-променистого опалення можливе пониження проти звичайної (нормативною для конвективного опалення) температури повітря в приміщенні (в середньому на 2-3° С), у зв'язку з чим ще більше зростає конвективна тепловіддача людини. Це також сприяє поліпшенню самопочуття людини.
  Встановлено, що у звичайних умовах хороше самопочуття людей забезпечується при температурі повітря в приміщенні 17, 4° С при стінових опалювальних панелях і при 20, 3° С при інших видах опалення. Звідси можливе скорочення витрат теплової енергії на опалення приміщень.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход