Обогреватель Билюкс У6000 - промышленный Код 22937480

 • 3 340грн.
 • Описание

  Розтопить арктичні льоди

  Білюкс У 6000 - це інфрачервоний стельовий довгохвильовий обігрівач промислового призначення.

  Потужність даної моделі дійсно настільки велика, що вона здатна розтопити сніг і лід. А для виробничих цехів, в яких панує холод, це означає одне - на робочому місці буде досить тепло, навіть, якщо навколо заморозило.

  Робоче місце з плюсовою температурою - це не просто руки не мерзнуть. Це теплий верстат, тепла гідравліка і т. п. Для виробництва температура вище нуля або нижче нуля - це межа між атмосферою і відкритим космосом.

  На базі Білюкс У6000 можна також створити повне опалення холодного цеху, складу. Мета тут не стільки комфортні "офісні" умови, скільки не дати температурі повітря сильно опуститися і створити проблеми в роботі.

  Крім обігрівачі Білюкс з відкритим теном подібну задачу більше не виконає жодна система традиційного опалення. Кожен фахівець знає, що таке нагріти верстат - величезна кількість металу, який, здається, просто створений "поїдати" тепло.

  Будь-яке застосування відомих систем опалення призведе до набагато гіршого ефекту, і головне - до "шоковим" платежів за тепло. "Билюксовские вушка" діють не тільки потужно, але і дуже цілеспрямовано. А тому здатні давати високий економічний ефект і ефективний обігрів.""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход