Автоматическое отопление теплицы Билюкс -2 2 КВт Код 11956493

 • 2 750грн.
 • Описание

  Комплект опалювального обладнання для теплиці площею 12 м2 дозволяє обігрівати повністю в автоматичному режимі до - 5 З

  Поставити невелику теплицю у себе на ділянці, яка буде працювати і опалюватися автоматично без особливого нагляду з Вашого боку, багато хто про це замислювалися. Система інфрачервоного опалення з застосуванням довгохвильових інфрачервоних обігрівачів це один із способів не тільки економічно і ефективно обігріти теплицю, житлове приміщення, госпприміщення, але зробити це опалення повністю автономним і автоматическимю

  Інфрачервоне опалення дозволяє ефективно опалювати теплицю площею 12 м2 з покриттям - стільниковий полікарбонат товщиною від 6 мм. Також можливо опалити добре утеплене приміщення площею до 20 м2 і використовувати як додаткове опалення для приміщень площею до 40 м2

  Завдяки тому, що тепло розподіляється максимально в зоні, де відбувається зростання рослин, що таке опалення вважається одним із самих економічних і ефективним. У порівнянні В конверторными методами опалення можливо добитися від 30 % до 60 % економії.

  Інфрачервоне опалення теплиць Конвекторне опалення теплиць

  Опалення в теплиці з допомогою інфрачервоних обігрівачів можливо зробити самостійно, воно не вимагає глибоких знань в галузі електротехніки і теплотехніки. Тому такі системи інфрачервоного обігріву так популярні і використовуються не тільки для опалення теплиць, але й будинку, квартир, гаражів, офісів та різних допоміжних та житлових приміщень (крім вибухонебезпечних). Для опалення теплиць необхідно використовувати довгохвильові інфрачервоні обігрівачі, так як температура нагріву нагрівального елемента в межах 270 -300 С, ( на відміну средневолновых інфрачервоних обігрівачів, у яких температура нагрівальних елементів доходить до 1900 С), тому тепло від таких обігрівачів не випалює і не сушить рослини, як середньохвильові обігрівачі(у яких нагрівальний елемент нагрівається до видимих спектрів). Крім того спектр випромінювання відмінно підходить для рослині, він не тільки гріє, але крім того і стимулює ріст рослин.

  - ефективність розподілу тепла.

  - економність до 60 % порівняно з конвекторним опаленням

  - автономність при використанні терморегуляторів

  - низька вартість установки, простота установки

  - довговічність, надійність

  - екологічність, эрггономичность, компактність.

  У верхній частині купола теплиці встановлюються обігрівачі. Управління обігрівачами виконується за допомогою терморегулятора. Терморегулятор знімає показання температури через датчик, звіряється з програмою і включає або вимикає обігрівачі, в залежності від заданого температурного режиму:

  Як варіант показана система ЕКО-3, але для ЕКО-2, принцип аналогічний, працюють тільки два обігрівачі

  Купити інфрачервоне опалення для теплиць Ви можете у нас на сайті, замовивши через корзину, або ж зателефонувавши за телефонами вказаних на сайті.

  Цікаві статті про опалення

  Інфрачервоні обігрівачі Білюкс

  інфрачервоні обігрівачі - не тільки тепло, але і корисно

  Фізичні характеристики інфрачервоного обігріву

  Промислові інфрачервоні обігрівачі

  Інфрачервоні обігрівачі Білюкс побутові

  Економне опалення

  Обігрів теплиць

  Про опалення, теплиці, полив та інше на сайті http://teplitca.kiev.ua

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход