ІЧ обігрівач Б1350 ТМ БіЛЮКС побутовий Код 28010120

 • 1 349грн.
 • Описание

  Довгохвильовий стельовий ІЧ обігрівач Б1350 ТМ БіЛЮКС

  Призначаються для швидкого, комфортного обігріву приміщень з висотою стель від 2, 5 до 3, 5 м. Легко монтується на стелі. Ідеально підходить, як основна опалювальна система.
  Можна використовувати у квартирах, магазинах, виставкових залах, приватних будинках і т.д.

  Область застосування: основна або додаткова система опалення в побутових або комерційних приміщеннях з висотою стелі до 3, 5 метрів. Може вікорістовуватіся як повністю автономна електрична система опалення. Так само можна використовувати як зональний обігрів, це дуже зручно при опаленні великих приміщень. Застосовується для: опалення офісу, опалення магазину, опалення кафе і ресторанів, опалення квартир, опалення балконів, опалення заміського будинку.

  Важливо: Всі інфрачервоні обігрівачі Білюкс отримали сертифікат відповідності, а так само мають висновок МПЗ (№ 350/343 від 25.08.10), висновок міністерства охорони здоров' я (№ 05.03.02-07/71205 від 30.09.10.

  Принцип роботи обігрівача

  У першу чергу нагрівається пластина обігрівача, до 300 градусів, розігрівшись, вона передає тепло за допомогою променів усім предметів, які знаходяться в області обігрівача. Предмети, в свою чергу, нагрівшись, передають тепло повітрю, який підіймаючись, остигає - один з трьох видів передачі тепла. Два інших, це теплопровідність і конвекція .

  Важливо :

  Всі інфрачервоні обігрівачі, які в робочому режимі мають температуру на поверхні нагрівального елемента до 300 градусів, працюють в довгохвильовому спектрі теплових хвиль. Температура на пластині інфрачервоного обігрівача Білюкс Б 1000 становить від 240 до 270 градусів.

  Вплив на організм людини від інфрачервоного обігрівача

  Одним з важливих параметрів, на який слід звертати увагу при підборі інфрачервоного обігрівача - це довжина хвилі. Всі довгохвильові інфрачервоні обігрівачі можуть використовуватися як основна система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди.

  Обігрівачі Білюкс серії А, "Б " або " П " працюють саме в довгохвильовому спектрі теплових хвиль.

  А обігрівачі Білюкс серії "В" працюють у середньому діапазоні хвиль, тому використовувати їх краще там, де люди перебувають короткочасно : опалення робочого місця, столика на літнього майданчика кафе, веранди на дачі.

  Технічні особливості електричних обігрівачів Білюкс

  • Площа опалення : до 10 метрів - якщо використовується, як основна система опалення до 20 метрів - якщо використовується як додаткове джерело тепла

  • Висота установки : рекомендуємо встановлювати на 2, 5 - 2, 7 метра від пластини до підлоги

  • Комплектація

  :Зверніть увагу :

  • Розміщення : В першу чергу необхідно прибрати основні тепловтрати, тому обігрівачі встановлюються уздовж холодних стін і вікон.

  • Установка: при інсталяції на стелю, вся теплова енергія обігрівача спрямована вниз на предмети, так можна домогтися максимального ефекту. Допускається монтаж як на стіну, так і в кут між стіною і стелею, альо при цьому коефіцієнт ККД падає мінімум на 30 %

  • Обережно: висока температура на поверхні пластини обігрівача - до 300 градусів, при цьому корпус обігрівача нагрівається всього до 80 градусів.

  • Технічний зазор : завжди дотримуйтеся мінімальні відстані від обігрівача до предметів : вниз - 50 см, вгору - 5 см, у бік - 5 см.Монтаж обігрівача БіЛюкс не займає багато часу і сил,

  Важливо : для економії електрики і Вашої зручності - використовуйте системи контролю температури, терморегулятори. Смороду дозволяють автоматизувати роботу інфрачервоного обігрівача і економити від 30 % до 70 % електроенергії. Залишайте свій відгук про інфрачервоні обігрівачі Білюкс Б 1000, він допоможе іншим більш детально вивчити питання про обігрівачах .У Вас є можливість купити інфрачервоний обігрівач Білюкс Б 1000 в Україні заповнивши он лайн замовлення, або зателефонувавши за телефонами залишити замовлення у менеджера. Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями.

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход