Обогреватель для ног UFO FH1EN Обогреватель Код 24421039

 • 641грн.
 • Описание

  ЧОМУ ОБІГРІВАЧ ДЛЯ НІГ

  Обігрівач UFO для ніг FH1EN забезпечує необхідний обігрів ніг таким чином, щоб людина відчувала себе найбільш комфортно. Після того як зігрілись ноги завдяки природній циркуляції крові гріється і наше тіло. Обігрівач для ніг можна використовувати, поставивши його під стіл, обігріваючи ноги і коліна в приміщеннях великої площі зі слабким опаленням. При використанні обігрівача все тепло прередается ніг, відсутні різкі температурні перепади, створюють повітряні потоки на рівні дихання людини.

  ТРИ РЕЖИМИ ПОТУЖНОСТІ ОБІГРІВУ

  Для задоволення різних потреб у теплі обігрівач ніг UFO працює в трьох різних температрурных режимах потужності обігріву.

  10 хвилинне досягнення ідеальної температури
  Обігрівач ніг UFO завдяки сильному опору, перші 10 хвилин працює в посиленому режимі (100 Вт) і прискорює подачу тепла в ноги.

  Низький витрата електроенергії: Обігрівач ніг UFO, працюючи на самому високому температурному режимі, витрачає всього лише 60 Вт електроенергії. Навіть при 12-ти годинній роботі обігрівача на максимальному режимі обігріву витрати електроенергії становитимуть всього 720 Вт.

  Звукове сповіщення при перегріві: У разі виникнення будь-яких технічних проблем при надмірному нагріванні електронний датчик обігрівача попередить Вас звуковим сигналом, щоб уникнути нещасних випадків.

  Ергономічний дизайн з похилою поверхнею: Верхня поверхня обігрівача спроектована під оптимальним кутом по відношенню до горизонталі, що забезпечує тривалий комфортне використання UFO WF.

  Електронна панель управління: Для включення і вибору режиму обігрівач ніг UFO обладнаний електронною панеллю управління, яка інформує про поточний режим роботи.

  Пульт дистанційного керування: За допомогою пульта дистанційного керування можна управляти всіма функціями обігрівача UFO для ніг, не торкаючись до приладу.

  Висока ступінь захисту від води та ударів: обігрівач UFO WF має високу ступінь захисту від води IP 44 і від падіння твердих предметів. Тому обігрівач UFO для ніг WF без побоювань можна використовувати і поза приміщеннями.

  П'ять альтернативних кольорів: Завдяки нової гамі виконання та естетичному дизайну обігрівач UFO для ніг-FH1EN легко вписується в будь-який інтер'єр будинку або офісу. Ви з лекгостью підберете обігрівач і забезпечите свій власний комфорт на роботі чи вдома.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход