ІФ панель настінна Код 28066545

 • 750грн.
 • Описание

  ІФ настінна панель ПН-500 призначений для обігріву житлових і нежитлових приміщень в якості основної системи опалення або додаткового обігріву.

  ІЧ-панель - це високотехнологічний прилад, водночас із простою конструкцією. Панель являє собою нагрівальний елемент в захисній термостійкій оболонці в металевому корпусі, який виконує функції випромінювача, контуру заземлення і надійного захисту від впливу електричних і магнітних полів.

  Нагрівальні Панелі ПН-500 є джерелом тепла з позитивним інфрачервоним випромінюванням. Довжина хвиль ІЧ-тепла, які продукує панель у навколишнє середовище, становить 4-9 мкм, найприродніша для людини.

  Теплова енергія, що виробляється приладом, передається навколишньому середовищу двома способами:

  - інфрачервоним випромінюванням
  - конвекцією

  Передача тепла тепловим випромінюванням забезпечує м' який та комфортний вплив на внутрішній простір приміщення, що обігрівається, не змінюючи при цьому вологості і не спалюючи кисень.

  Переваги

  Вартість обладнання приміщень системою опалення з використанням панелей в 4 - 6 разів менша, ніж при обладнанні традиційною системою опалення. При цьому відсутня необхідність придбання дорогих котлів, трубопровідної та регулюючої арматури, систем автоматики.

  Також суттєвим є відсутність витрат на:
  - дорогу проектну документацію та різні узгодження
  - гарантійне і сервісне обслуговування обладнання
  - утримання приміщень, призначених для влаштування котелень
  - обслуговуючий персонал, через відсутність потреби в ньому

  До того ж, підключення або переобладнання приміщень на обігрів ІЧ-панелями не вимагає заміни або спеціального монтажу внутрішніх електричних мереж, через невисоку потужність споживання панелей. Що суттєво знижує вартість загальнобудівельних робіт.

  Приміщення прогріваються швидко і рівномірно. Променисте тепло викликає лише слабку циркуляцію повітря, тому в приміщенні значно знижується турбулентність повітря, що набагато зменшує циркуляцію пилу, який часто буває причиною різних хвороб - астми, запалень верхніх дихальних шляхів тощо. Теплові випромінювання панелі іонізує повітря.

  За рахунок приємного теплового випромінювання температуру в приміщенні можна знизити приблизно на 2-3 ° C нижче, порівняно з приміщенням, нагрітому традиційною конвекційною системою опалення з обігрівом повітря.

  Відчуття комфорту з' являється вже за температури навколишнього середовища близько 16-18 ° С.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход