Декристаллизатор для роспуска мёда в бидоне ТМ Apitherm разогрев до 40°С Код 6805333

 • 480грн.
 • Описание

  Декристаллизатор, розпуск меду нагрівачем ТМ Apitherm безпечний нагрівання до +40° С.

  Гарантія 2 роки. Післягарантійне сервісне обслуговування.

  Декристаллизатор меду ТМ " Apitherm" інфрачервоний обігрівач допоможе Вам підготувати і розігріти розпустити мед для подальшої перекладки при цьому збереже всі цінні і корисні властивості меду не перегріваючи її.

  Вам непотрібно контролювати температуру нагрівання. Декристаллизатор ТМ " Apitherm" автоматично проконтролює процес розігріву меду до стану м'якого пастоподібного.

  Мед продукт, який містить багато корисних речовин і мікроелементів. Нормальний стан свіжого откаченного меду це рідке, але при тривалому зберіганні мед, а деякі сорти, такі як ріпаковий, соняшниковий мед дуже швидко як кажуть в народі "сідає" або кристалізується. Це призводить до згущення і затвердінню.

  Розпуск меду використовується для того, щоб повернути мед в початкове рідкий стан. Мед, який закристаллизовался, важко витягується з тари, куди він був залитий для зберігання, він втрачає свій товарний вигляд, тому бджолярам необхідно мати в своєму господарстві м'який обігрівач. За допомогою такого обладнання повертається меду його первинне природне стан. Основною вимогою при проведенні цього процесу є необхідність підтримання температури в межах до +40° С. І ні в якому разі не вище, інакше розігрів (декристаллизация) меду призведе до втрати первинного смаку і найстрашніше це втрата всіх корисних властивостей.

  Декристаллизация меду за допомогою м'якого нагрівача відбувається в рівномірному і безпечному для даного продукту режимі. М'який обігрівач меду має суцільну гріючої поверхні, а значить рівномірний нагрів, відсутність локального перегріву. Економічність в роботі так, як тепловий потік направлений в середину обігрівається меду. Такий м'який прогрівання сприяє збереженню всіх корисних і смакових властивостей меду. Терморегулятор самостійно відключає систему при досягненні необхідної температури. Розпуск меду нагрівачем ТМ " Apitherm" зручні у використанні, так як легко монтуються на ємність будь-якої геометричної форми і будь-якого матеріалу сталь, алюміній, пластик, скло, дерево.

  Технічні характеристики декристаллизатора для розпуску меду ТМ " Apitherm"

  Інфрачервоний обігрівач.

  Область застосування обігрівача.

  У розкладеному стані на підлозі використовується як сушильний килимок для сушіння грибів, фруктів, насіння, кропу, горіха, трав. А також для сушіння мокрого взуття в осінньо-зимової період.

  Гарантія 2 роки. Післягарантійне сервісне обслуговування""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход