Потолочные инфракрасные обогреватели для производства ПЭО-Л Промышленный Код 6540791

 • 1 300грн.
 • Описание

  Стельові інфрачервоні обігрівачі Промисловий призначені для установки на стелю, на висоту не більше 3, 5 м., у виробничих приміщеннях, майстернях. Продаються і встановлюються стельові обігрівачі з розрахунку: 1 інфрачервоний обігрівач на 5 кв.м., як основне опалення, або 1 інфрачервоний обігрівач на 8 кв.м., як додаткове опалення. Схему монтажу можна подивитися на фотографії. Можуть бути використані як основне, так і додаткове опалення, а саме, як додатковий обігрів робочих місць, зон з недостатнім тепловим комфортом. Завдяки своїй конструкції чудово поєднуються з інтер'єром і дуже малопомітні після установки.

  При установці на стелю, інфрачервоні обігрівачі об'єднуються в серію, формуючи єдину систему опалення приміщення.

  Вся продукція підприємства " Сейм" сертифікована, вмикай висновок СЕС і сертифікат пожежної безпеки.

  Система інфрачервоного електричного опалення ПЕО - це прорив на новий щабель у вирішенні численних проблем традиційного обігріву. При всій своїй ефективності вона дуже економічна.

  Купити стельові інфрачервоні обігрівачі Ви можете, натиснувши кнопку " замовити" на початку сторінки, і заповнивши форму замовлення, в якій необхідно буде вказати Ваші контактні дані, спосіб оплати та реквізити для надсилання. Після цього наш менеджер у найкоротші терміни зв'яжеться з Вами для підтвердження заказу та уточнення деталей.

  Ціна вказана за 1 стельовий обігрівач. Діє гнучка система оптових знижок. З більш докладним описом і цінами можна ознайомитися, перейшовши за посиланням на Наш офіційний заводський сайт: http://zavodseym.com.ua/produktsiya/potolochnye-infrakrasnye-obogrevateli/potolochnyj-infrakrasnyj-obogrevatel-400-vt-promyshlennyj

  Основне опалення: 5 кв.м2 (1 шт.)

  Додаткове опалення: 8 кв.м2

  Гарантійний термін: 24 місяць

  Термін служби 50 років.

  Більш детальна інформація на сайті http://www.zavodseym.com.ua/""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход