Эффективные электрообогреватели Гибрид 830 грн Код 27389481

 • 970грн.
 • Описание

  Принцип роботи

  Для розігріву електропанелі застосовується нагрівальний елемент нового покоління, - наукова розробка, яка раніше застосовувалася тільки в оборонній промисловості СРСР (підводні човни, ракетні комплекси і т.д.)

  Унікальність в тому, що при малому споживанні електроенергії нагрівальний елемент має великий коефіцієнт тепловіддачі. Якщо класичний тепловий розрахунок енергоспоживання 100 Вт на 1 м2, то тут 50 Вт на 1 м2! Кераміка нагріта до 85 перетворюється в дуже ефективне інфрачервоне джерело тепла. А ось тильна сторона панелі з теплоакумулюючим покриттям розігрівається до температури 95оС, нагріває повітря і створює природну конвекцію

  Пристрій

  Застосування двох принципів обігріву - це нова традиція, в основі якої закладений досвід роботи в сфері енергозберігаючих технологій.

  Самим унікальним у пристрої панелі Hybrid є застосування кераміки.

  Ще з давнини кераміка служить людині. Від примітивного горщика - до високоточних аерокосмічних технологій.

  Нова керамічна електронагрівальна панельHybrid - це справжній погляд в майбутнє!

  Це передові технології і чудовий дизайн. Це економічність і, отже, величезна популярность.Инфракрасные обігрівачі, конвектори і теплові панелі - досить ефективні джерела обігріву, але вони володіють тільки однією функцією.

  А ця електропанель є чимось більшим...

  Керамічні електронагрівальні панелі є новітньою розробкою у сфері енергозбережних технологій. І якщо ви хочете дізнатися, який з видів опалення буде затребуваний в найближчі 10 років - просто подивіться на це!

  Електропанель Hybrid феноменальна. Вона поєднує в собі теплову інфрачервону панель і потужний конвектор!

  З одного боку це розкішна деталь інтер'єру, а з іншого - сучасна енергозберігаюча технологія.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход