Промисловий ІЧ обігрівач П2000 ТМ БіЛЮКС Код 28012715

 • 1 940грн.
 • Описание

  Промисловий довгохвильовий стельовий ІЧ обігрівач П2000 ТМ БіЛЮКС

  Область застосування : опалення приміщень з висотою стель від 3-х до 5-ти метрів. Може вікорістовуватіся як основна система опалення, так само можна зробити зональний обігрів робочих місць у великому приміщенні .

  Застосовується для : опалення СТО, опалення магазину, опалення кафе і ресторанів, опалення заводу, опалення складу, опалення виробництва .

  Принцип роботи обігрівача :

  В першу чергу нагрівається пластина обігрівача, до 300 градусів, розігрівшись, вона передає тепло за допомогою променів усім предметів, які знаходяться в області обігрівача. Предмети, в свою чергу, нагрівшись, передають тепло повітрю, який підіймаючись, остигає - один з трьох видів передачі тепла. Два інших, це теплопровідність і конвекція .

  Важливо : Всі інфрачервоні обігрівачі, які в робочому режимі мають температуру на поверхні нагрівального елемента до 300 градусів, працюють в довгохвильовому спектрі теплових хвиль. Температура на пластині інфрачервоного обігрівача Білюкс П 2000 становить від 240 до 270 градусів.

  Вплив на організм людини від інфрачервоного обігрівача.

  Одним з важливих параметрів, на який слід звертати увагу при підборі інфрачервоного обігрівача - це довжина хвилі. Всі довгохвильові інфрачервоні обігрівачі можуть використовуватися як основна система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди. Обігрівачі Білюкс серії А, "Б " або " П " працюють саме в довгохвильовому спектрі теплових хвиль. А обігрівачі Білюкс серії "В" працюють у середньому діапазоні хвиль, тому використовувати їх краще там, де люди перебувають короткочасно : опалення робочого місця, столика на літнього майданчика кафе, веранди на дачі.

  Важливо :

  Всі інфрачервоні обігрівачі Білюкс отримали сертифікат відповідності, а так само мають висновок МПЗ (№ 350 / 343 від 25.08.10 ), висновок міністерства охорони здоров' я (№ 05.03.02-07/71205 від 30.09.10 ).

  Технічні особливості інфрачервоних обігрівачів Білюкс

  • Площа опалення : до 20 м.кв - як основна система опалення до 40 м.кв - як додаткова система опалення

  • Рекомендована висота установки : оптимально відстань від пластини до підлоги 3 - 3, 2 метра.

  • Комплектація обігрівачів серії " Б" і " П" : обігрівач, пакування, кріплення і керівництво (паспорт) на обігрівач .

  Зверніть увагу :

  • Розміщення : При основному опалюванні встановлюємо обігрівач біля холодних стін і вікон, при додатковому у тих місцях, де необхідно підняти температуру.

  • Установка: при інсталяції на стелю, вся теплова енергія обігрівача спрямована вниз на предмети, так можна домогтися максимального ефекту. Допускається монтаж як на стіну, так і в кут між стіною і стелею, альо при цьому коефіцієнт ККД падає мінімум на 30 %• Обережно: на пластині обігрівача висока темп, до 300 градусів. Корпус обігрівача нагрівається до 80 градусів ( у висновку МНС до 53 градусів).

  • Технічний зазор : дотримуйтесь мінімальні відстані між обігрівачем і предметами: вниз - 50 см, вгору - 5 см, у бік - 5 див.

  • Монтаж обігрівача Білюкс : можна зробити жорстку монтаж до стелі, або спустити обігрівач на ланцюжках або декоративного тросі, все залежить від приміщення .

  Важливо : терморегулятори дозволяють працювати в автоматичному режимі, вони контролюють роботу обігрівачів залежно від температури. Програматор дозволить контролювати роботу обігрівачів 24 години 7 днів на тиждень. Залиште свій відгук про обігрівачі Білюкс П 2000, він допоможе іншим користувачам при виборі модельки. Купити інфрачервоний обігрівач Білюкс П 2000 можна звернувшись до нас. Ми робимо доставку в будь-яке місто України .

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход