Промисловий ІЧ обігрівач П2400 ТМ БіЛЮКС Код 28012833

 • 2 140грн.
 • Описание

  Промисловий довгохвильовий стельовий ІЧ обігрівач П2400 ТМ БіЛЮКС

  Область застосування : опалення промислових приміщень з високими стелями, від 3-х до 5-ти метрів ( З вище 5-ти метрів консультуйтеся з фахівцем ). Завдяки однофаз підключенню Білюкс П 2400 часто встановлюють в побутових приміщеннях. Обігрівачі Білюкс можуть працювати як основна так і додаткова система опалення.

  Застосовується для : опалення СТО, опалення магазину, опалення кафе і ресторанів, опалення заводу, опалення складу, опалення виробництва, опалення цеху, опалення спорт залу, опалення басейну.

  Принцип роботи обігрівача :

  В першу чергу нагрівається пластина обігрівача, до 300 градусів, розігрівшись, вона передає тепло за допомогою променів усіх предметів, які знаходяться в області обігрівача. Предмети, в свою чергу, нагрівшись, передають тепло повітрю, який підіймаючись, остигає - один з трьох видів передачі тепла. Два інших, це теплопровідність і конвекція .

  Важливо :

  Всі інфрачервоні обігрівачі, які в робочому режимі мають температуру на поверхні нагрівального елемента до 300 градусів, працюють в довгохвильовому спектрі теплових хвиль. Температура на пластині інфрачервоного обігрівача Білюкс П 2400 становить від 240 до 270 градусів. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі ще називають темними або низькотемпературними .Вплив на організм людини від інфрачервоного обігрівача: Одним з важливих параметрів, на який слід звертати увагу при підборі інфрачервоного обігрівача - це довжина хвилі. Всі довгохвильові інфрачервоні обігрівачі можуть використовуватися як основна система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди. У модельному ряду іфракрасних обігрівачів Білюкс, моделі серії А, " Б " і " П " працюють з довгохвильовому діапазоні. А богревателі серії " В" у средневолновом, тому використовувати їх краще там, де люди перебувають короткочасно : опалення робочого місця, столика на літнього майданчика кафе, веранди на дачі. Більш. ознайомтеся в статті: "Вплив на людину від інфрачервоного обігрівача "

  Важливо :

  Всі інфрачервоні обігрівачі Білюкс отримали сертифікат відповідності, а так само мають висновок МПЗ (№ 350 / 343 від 25.08.10 ), висновок міністерства охорони здоров' я (№ 05.03.02-07/71205 від 30.09.10 ) .

  • Площа опалення : до 24 м.кв - основне опалення до 48 м.кв - додаткове опалення

  • Рекомендована висота установки : від 3 до 3, 5 метрів. Це рекомендовані дані, бувають випадки встановлення до 8-ми метрів, при нестандартної установці консультуйтеся з фахівцями.

  • Комплектація обігрівачів серії " Б" і " П" : обігрівач у картонній упаковки

  Зверніть увагу :

  • Розміщення : При основному опалюванні встановлюємо обігрівач біля холодних стін і вікон, при додатковому у тих місцях, де необхідно підняти температуру.

  • Установка: при інсталяції на стелю, вся теплова енергія обігрівача спрямована вниз на предмети, так можна домогтися максимального ефекту. Допускається монтаж як на стіну, так і в кут між стіною і стелею, альо при цьому коефіцієнт ККД падає мінімум на 30 %

  • Обережно: на пластині обігрівача опіконебезпечну температура, до 300 градусів. Корпус обігрівача нагрівається до 80 градусів ( у висновку МНС до 53 градусів).

  • Технічний зазор : дотримуйтесь мінімальні відстані між обігрівачем і предметами: вниз - 50 см, вгору - 5 см, у бік - 5 див.

  • Монтаж обігрівача БіЛюкс : можна зробити жорстку монтаж до стелі, або спустити обігрівач на ланцюжках або декоративного тросі, все залежить від приміщення .

  Важливо : терморегулятори дозволяють працювати в автоматичному режимі, вони контролюють роботу обігрівачів залежно від температури. Програматор дозволяє контролювати роботу обігрівачів 24 години 7 днів на тиждень. Пишіть відгук про інфрачервоному обігрівачі Білюкс П 2400, він буде корисний іншим користувачам .Купити (куплю) довгохвильовий обігрівач Білюкс П 2400 в Україні можна звернувшись до нас. Ми робимо відправку в будь-яке місто України транспортними компаніями.

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход