Инфракрасно-конвекционная панель ЭОк 350 Код 36278838

 • 950грн.
 • Описание

  Обігрівачі серії ЭОк - інноваційний продукт від вітчизняного виробника. Опалювальні панелі призначені для обігріву приміщень різних типів і призначень. Конструктивно панельний обігрівач являє собою виріб в сталевому корпусі, з високоякісним порошковим покриттям, запеченим при високій температурі. Ефективність конвекційних панелей в порівнянні з класичним електрообігрівом вище на 30%, яка досягається за рахунок унікальності нагрівального елемента і подвійного принципу дії: інфрачервоний і конвекційний обігрів. Температура нагріву поверхні до 80 °С!!! При даній температурі, опалювальні панелі не випалюють кисень у приміщенні, що сприятливо позначається на вашому здоров'ї.

  Іншими словами, якщо у вас став вибір системи електроопалення, тоді панелі ЭОк - оптимальний вибір. Для додаткової економії рекомендуємо використовувати кімнатний термостат, який буде підтримувати задану температуру на потрібному рівні, в кожній кімнаті окремо. Нижче наведено переваги та характеристики даної моделі.

  Переваги

  Характеристики

  Потужність, Вт 350 Живлення 220 вольт Струм, А 1, 6 Розміри LxHxB, мм 1060x490x50 Площа обігріву, м2 8 Спосіб монтажу настінний Гарантія 1 рік Виробник Україна

  Купити Інфрачервоно-конвекційна панель ЭОк 350 на сайті romaks.com.ua

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход