Отопление дома Зеленое Тепло GH-400 Код 2136854

 • 2 065грн.
 • Описание

  УВАГА! Вся продукція сертифікована і схвалена Міністерством охорони здоров'я України. Роздрібна ціна на Зелене Тепло в чотири рази менше, ніж на імпортні аналоги!

  Обігрівальна панель "Зелене Тепло" GH -400 має розміри 45х65х1, 1см, при цьому вага її 3, 5 кг.
  Потужність: 400 Вт, а потужність ~8 м2.
  Переваги системи опалення "Зелене тепло"
  1. Висока економічність
  - 50% у порівнянні з електричними системами нагрівання
  - 70% у порівнянні з масляними обігрівачами
  - 33% порівняно з електричними кондиціонерами
  2. Нагріває стіни, підлога, предмети і живі об'єкти, які в силу своєї теплоємності остигають набагато повільніше повітря, плюс автоматичне управління за допомогою термостата. В результаті навіть у найсуворіші холоду взимку і при самій низькій теплоізоляції приміщення система активно працює, тобто включається і споживає електроенергію всього 1, 5-2, 5 години на добу. А це дає економію споживання електроенергії до 85%!
  3. Не істотне навантаження на електромережу. Найпотужніша плита споживає всього 700 Вт., що мінімум в чотири рази менше ніж традиційні джерела такої ж ефективності.
  4. Система абсолютно пожежобезпечна, її спокійно можна залишати на автоматичному режимі підтримки заданої температури. Немає потоку гарячого повітря, немає спіралей. Максимальна температура нагріву плити +75С.
  5. Немає впливу на повітря, він не висушується, не перемещяется.
  6. Система практично не ламається і не вимагає ремонту (немає тертьових деталей, немає агресивних середовищ, немає витрачають матеріалів).
  7. Відсутнє електромагнітне випромінювання (тільки інфрачервоне тепло).
  8. Сприяє зміцненню імунітету, покращує циркуляцію крові.
  8. Термін експлуатації-не обмежений.
  Варіанти установки панелі:
  а) на зовнішній стіні приміщення. У цьому випадку для підвищення ефективності роботи на стіну приклейте відображає елемент (алюмінієву фольгу, пенопропілен і т. п. ) розміром 510? 790мм
  б) на внутрішніх стінах приміщення. У цьому випадку, якщо відбивач не ставити, суміжне приміщення також буде частково обігріватися.
  в) на стелі.
  В даний час ми можемо виготовляти обігрівальну панель" Зелене Тепло", за Вашим бажанням, будь-якого розміру, потужності і кольору. Також можливе використання в елементах обігрівачів Турмаліну і Срібла (для збільшення терапевтичного та антибактеріального ефекту).
  Гарантійний термін експлуатації виробу 10 років
  УВАГУ!!!! Тепер будь-який житель України може дозволити собі стати щасливим володарем, досі, дорогого і елітного товару і в холодну погоду жити в затишку і комфорті.
  Телефонуйте. Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання.""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход