Инфракрасный обогреватель Билюкс П 4000 Код 25417466

 • 2 610грн.
 • Описание

  Інфрачервоний обігрівач Білюкс П 4000 відноситься до типу довгохвильових інфрачервоних обігрівачів. Характерними особливостями таких обігрівачів є більш повільний вихід на робочий режим (20 хвилин) і позитивний вплив на організм, так як довжина його хвилі не перевищує довжини хвилі, що виділяється самим людиною.

  Застосовується для комфортного обігріву комерційних приміщень висотою 4-12 м. Може використовуватися як додаткове джерело тепла для окремих зон у приміщенні. Об'єкти застосування: промислові цехи, склади, стадіони, спортивні зали, басейни, корти, будинки культури, теплицях, приміщення для утримання птахів і тварин.

  Принцип роботи інфрачервоного обігріву - нагрівати предмети, що знаходяться в зоні його дії (підлога, стіни, предмети, людей). Повітря нагрівається від теплих предметів. У приміщеннях, де встановлені інфрачервоні обігрівачі, температура повітря буде нижчою, ніж температура предметів. Це дозволяє знизити витрати на опалення, тому виходить більш рівномірний розподіл тепла, можна створити зональний обігрів і знизити середню температуру повітря без втрати комфорту.

  Вплив на організм людини інфрачервоного обігрівача залежить від довжини хвилі теплового випромінювання. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі Білюкс, моделі серії Б і " П" використовуються як основна (додаткова) система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди. Середньохвильові обігрівачі Білюкс, моделі серії " В" використовують, як короткочасний джерело тепла в приміщеннях, де знаходяться люди: зональний обігрів у великих приміщеннях або для обігріву на вулиці. Короткохвильові обігрівачі краще використовувати приміщення, де люди практично не знаходяться - коридори, або для відтавання сходинок перед входом в будівлю.

  Монтаж:

  Комплект кріплення на стелю. Не світиться, термін служби до 25 років. IP 44 - не бояться вогкості""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход