Обогреватель бытовой электрический инфракрасный галогеновый Eltron EL-2500 Код 24514420

 • 350грн.
 • Описание

  Інфрачервоний галогеновий обігрівач Eltron EL-2500 - це те, що ви шукали! Це найдосконаліший і економічний обігрівач, який поєднує в собі високу функціональність, економічність, а також ергономічний дизайн. Основний елемент конструкції галогенового обігрівача - три галогенових лампи розжарювання, які розташовані за захисною решіткою. Спрямований потік теплового випромінювання від світловідбивачі зігріває безпосередньо людей, що знаходяться в приміщенні, і предмети, які розташовані поруч, а не повітря в кімнаті. Завдяки цьому вся теплова енергія, практично без втрат досягає зони дії випромінювання, що є головною перевагою обігрівача.

  Побутовий інфрачервоний галогеновий обігрівач Eltron EL-2500 розрахований на три рівні потужності 400 Вт, 800 Вт, 1200 Вт. При інфрачервоному обігріві температура повітря вирівнюється по висоті приміщення і середня температура нагрівання зменшується. Завдяки цьому зниження споживання електроенергії, в порівнянні з іншими обігрівачами такої ж потужності, складає до 40 %. Інфрачервоний галогеновий обігрівач Eltron EL-2501 не сушить повітря.


  Інфрачервоний галогеновий обігрівач Eltron EL-2500 відноситься до єдиного типу приладів, що дозволяє здійснювати зональний і точковий обігрів. Сумарний кут обертання корпусу складає 140градусов. Обігрівач оснащений автоматичною системою відключення при перекиданні, що забезпечує додаткову безпеку. Для полегшення перенесення обігрівач оснащений зручною ручкою.
  Завдяки функціональної конструкції і красивому дизайну, обігрівач стане гармонійною частиною будь-якого інтер'єру.

  Технічні характеристики інфрачервоного галогенового обігрівача Eltron EL-2500:

  Потужність 1200Вт
  Три рівні потужності (400Вт 800Вт 1200Вт)
  Поворот на 70 градусів
  Автоматичне відключення у випадку падіння приладу
  Плавкий запобіжник
  Захисна решітка
  Три нагрівальних елемента
  Харчування: 220В, 50 Гц.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход