Керамические инфракрасные обогреватели ECL 650 Вт Темные инфракрасные обогреватели не светятся Код 5679694

 • 203грн.
 • Описание

  Керамічні інфрачервоні обігрівачі ECL-650

  Керамічні інфрачервоні обігрівачі ECL-650 виготовлені на базі керамічних інфрачервоних випромінювачів ECS-1 потужністю 650 Вт.

  Інфрачервоні обігрівачі можуть використовуватися як для обігріву приміщень, так і в технологічних процесах. Інфрачервоний обігрів заснований на передачі теплової енергії від поверхні керамічного випромінювача на нагрівається об'єкт без участі повітря. Найбільш вигідно застосовувати такі інфрачервоні обігрівачі в важкооопалюваних приміщеннях великого об'єму: церкви, виробничі цехи, склади, СТО, вуличні кафе, балкони і т.д.

  Перевага використання цього методу обігріву - досягнення температурного комфорту при зниженій, щодо звичайного способу обігріву, температурі на 3-4 ° С.

  Додаткову економію коштів можна отримати при використанні автоматичного контролю температури в приміщенні. В цьому випадку по досягненні заданої температури всі обігрівачі встановлені в приміщенні будуть відключатися. Економічність використання і простота монтажу, порівняно з іншими методами опалення, роблять інфрачервоний обігрів дуже привабливим.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход