Керамическая электропанель CALOR 370 Код 36861858

 • 970грн.
 • Описание

  Электрокерамические опалювальні панелі CALOR, мають високу економічність і володіють ефективною тепловіддачею. Відмінною особливістю електрокерамічних панелей є те, що більша частина тепла передається інфрачервоним випромінюванням - це найбільш комфортний обігрів для Вашого приміщення. Температура лицьовій поверхні панелі знаходиться в межах 70 - 80С, задня стінка панелі 75 - 85С, це дає додатковий конвекційний обігрів Вашого приміщення. Завдяки тому, що ми в своїх панелях використовуємо терморегулятори, за рахунок цього економія споживання електроенергії. Унікальність наших панелей в тому, що в пристрої ми застосовуємо термокерамику, яка забезпечує акумуляцію тепла навіть після автоматичного відключення панелі терморегулятором, в свою чергу відбувається тривала тепловіддача (ефект російській печі). Сучасний дизайн електропанелі забезпечить чудове поєднання з будь-яким інтер'єром. Обігрівачі виробляються із застосуванням жароміцних матеріалів, які забезпечують безпеку та надійну захист нагрівального елемента.

  Опалювальні панелі створять оптимальний комфорт у вашому будинку. Особливості конструкції дозволяють простий монтаж і експлуатацію.

  Вся продукція сертифікована.
  Розрахунковий ресурс роботи электропанелей - більше 25 років.
  Гарантійний термін експлуатації электрокерамической панелі становить 5 років.

  Характеристики електропанелі " CALOR" 370

  Электрокерамические панелі не випалюють кисень, не сушать повітря, не виділяють шкідливих речовин. Створюють природний клімату у вашому домі.

  Обігрівальні электрокерамические панелі " CALOR" - це ефективне енергозбереження та економія в умовах сучасної економіки.

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход