Электрорадиатор ЭРГН-05 п кВт Код 22156608

 • 890грн.
 • Описание

  Споживана потужність, не більше 0, 5кВт годину. Також ЕРГН можуть застосовуватися у вигляді локального (додаткового) джерела опалення приміщень.

  Електрорадіатори(панельного типу) призначені для основного і додаткового опалення житлових приміщень, дитячих дошкільних і навчальних закладів, медичних установ, а так само для опалення виробничих і торгових площ. Використовують електрорадіатори(панельного типу) для створення теплоповітряних заслонів в тамбурах, під'їздах, холах і т. п. Відмінно зарекомендували себе в приміщеннях автомийок, ванних кімнат, душових, пралень, а так само швидко зводяться збірних будівель і споруд (торгових павільйонів, кіосків, постів ДАІ, приміщень для консьєржів у під'їздах).

  Довжина, не більше 865 мм
  Ширина, мм не більше 585 мм
  Товщина, мм не більше 25 мм
  Опалювана площа 12 м2

  Висока надійність, довговічність, пожежо-і вибухобезпечність.
  При установці в дитячих, дошкільних закладах (ігрових кімнатах, спальнях) істотно збільшується комфортність перебування дітей і знижується їх схильність до простудних захворювань. Завдяки невисокій температурі поверхні і відсутності виступаючих частин, панелі безпечні для дітей будь-якого віку.
  Не підіймає пил, не спалює кисень, не сушить повітря.
  З одного боку це розкішна деталь інтер'єру, а з іншого - сучасна енергозберігаюча технологія.

  Настінні радіатори можуть служити як основним так і додатковим джерелом тепла. Вам більше не потрібно чекати, коли включиться центральне опалення!

  Електрорадіатори опалювальні (панельного типу) Мега Терм (Донецьк) дозволяють контролювати температуру в приміщенні, а також мають функцію зональний обігрів - це дає можливість обігрівати одну кімнату, не змінюючи "клімат" в інших.

  Обігрівальні електрорадіатори (панельного типу) Донецьк можна використовувати для всіх приміщень з будь-яким рівнем вологості. Ці обігрівачі підходять для ванних кімнат, балконів, виробничих приміщень. Системи опалення Мега Терм (Донецьк) не завдадуть шкоди Вашому здоров'ю, оскільки вони не спалюють кисень. Ви можете встановити наші радіатори навіть в дитячих кімнатах і спальнях.""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход