Автономное и дополнительное инфракрасное отопление Код 18968557

 • 900грн.
 • Описание

  Теплі панелі - це нагрівальні пластини (сухі радіатори), які, так само як і звичні нам батареї центрального (парового, водяного) якими

  Опалення підключається окремим кабелем до Вашого існуючого лічильнику через пристрій захисного відключення (УЗО). При цьому в кожній кімнаті Вашого будинку (квартири, дачі тощо) встановлюється за одним терморегулятора. З допомогою терморегулятора (термостата) можна задавати необхідний Вам температурний режим у діапазоні від +8 до +30 ? С, який надалі буде підтримуватися автоматично (необхідно уточнити скільки кімнат потрібно опалювати і в залежності від цього говоримо про кількість терморегуляторів).

  Важливо, що терморегулятор регулює температуру повітря в приміщенні, а не температуру поверхні радіатора. Оптимальною для житлового приміщення вважається температура +20 ° с. Якщо врахувати, що зміна температури всього на 1? С призводить до збільшення споживання приблизно на 6-7%, то раціональне управління опаленням і застосування багатотарифних лічильників здатне забезпечити серйозну економію електроенергії.

  Кожен з обігрівачів має свою потужність (у нас є обладнання від 100 до 700Вт), але для того, щоб визначити, скільки і яких панелей або скільки метрів плінтуса необхідно для обігріву того або іншого приміщення, робляться розрахунки потужності устаткування в залежності від тепловтрат даного приміщення або будівлі та його призначення. Для цього наші фахівці, як правило, виїжджають на заміри, щоб подивитися габарити та умови приміщення, яке необхідно опалювати, електричну частину, підводи, лічильник. В середньому на обігрів 10м2 приміщення при стандартній висоті стелі 2, 5м для нормальної роботи нашої опалювальної системи буде потрібно від 500Вт потужності. Це в половину менша потужність ніж та, яка необхідна для будь-яких конвекційних систем, тобто звичних і знайомих нам систем центрального водяного опалення, незалежно від того, що є джерелом тепла - газ, вугілля, електрику, а так само систем на основі конвекторів та газових і електричних.

  Для конвекційних систем потрібно в середньому від 1 квт потужності на обігрів тих же 10м2 при висоті 2, 5м Це пов'язано з тим, що конвекційна система, в першу чергу, обігріває повітря, а вже він віддає своє тепло людині і предметів, що знаходяться в даному приміщенні. Наші ж системи віддають своє тепло без посередників - безпосередньо людині, що знаходиться в приміщенні, а так само оточуючих його предметів і конструкцій. Воно діє подібно сонячним променям (звідки і назва - променисті системи опалювання). При цьому приміщення прогрівається більш рівномірно. Зокрема, при конвекційному опаленні тепле повітря скупчується під стелею, і різниця температур під стелею і біля підлоги може становити 5-7 градусів. При роботі нашого променистого опалення різниця температур становить 1-2 градуси, немає активного руху повітря і пилу, повітря не пересушується, і всі ці умови створюють для людини дуже комфортну і здорову обстановку.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход