Инфракрасные тепловолновые конвекторы Код 1325730

 • 850грн.
 • Описание

  Інфрачервоні теплохвильові конвектори 500 Вт - енергозберігаюче тепло у Вашому домі. 50Вт/м2

  ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ІНФРАЧЕРВОНІ ТЕПЛОХВИЛЬОВІ КОНВЕКТОРИ-ПАНЕЛІ ЕКОНОМ -

  Тепло, як від Сонця

  Це сучасне рішення ОБІГРІВУ приміщень. Застосовуються в якості опалювальних приладів у системах променистого ІНФРАЧЕРВОНОГО ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ. Встановлюються переважно під вікнами, подібно радіаторів рідинної опалювальної системи. За рахунок особливої конструкції мають комбінований принцип дії, променевої становить 60%, конвекційний 40%. Представляють реальну альтернативу традиційному водяному на газовому, твердому і рідкому паливі.

  Доступність

  На сьогоднішній день система опалення інфрачервоними тепловолновыми конвекторами, за критеріями ціна-якість-економія-комфорт, безумовно, поза конкуренцією. Практика показує, що опалення інфрачервоні тепловолновыми конвекторами - це сучасне рішення проблеми ЕКОНОМНОГО ЕЛЕКТРИЧНОГО ОПАЛЕННЯ, доступне кожному.
  Економія (в 1, 5-3 рази) за капітальними затратами у порівнянні з традиційним конвективним (рідинним) газовим опаленням. Не потрібні котел, батареї, трубопроводи, теплоносій, дороге обслуговування і т. д.
  За рахунок обігріву поверхонь, а не обсягу повітря, комфортна температура в приміщенні досягається при меншій кількості затрачуваної енергії.
  Використовуючи систему автоматики кожен споживач, виходячи з власних уявлень про комфорт і економію, може самостійно розпоряджатися своїм теплом, а так само автоматично встановлювати і регулювати температуру протягом доби і навіть тижні, в залежності від необхідності перебування людини в даному приміщенні.

  Економія та ефективність

  Висока ефективність інфрачервоних тепловолновых конвекторів обумовлена особливою конструкцією і властивостями нагрівального елемента, великою площею тепловіддачі, а також швидкістю виходу на робочий режим, що є критерієм оцінки ефективності. Завдяки оригінальному розташуванню нагрівального елемента на всій поверхні інфрачервоного тепловолнового конвектора досягається максимально комфортний і швидкий нагрів. Унікальний нагрівальний елемент виводить конвектор на робочу температуру 85оС в найкоротший час, всього 10-15 хвилин, а вуглецеві - 1-2 хвилини. Цей показник дуже важливий, так як від швидкості нагріву залежить швидкість прогріву приміщення, що в свою чергу призводить до істотної економії. Інтелектуальна система автоматики здійснює контроль споживання електроенергії, не витрачаючи ні одного кВт зайвої електроенергії. Економія енергоспоживання в порівнянні з обігрівачами конвективного, масляного типу, тепло вентиляторами і тепловими завісами становить мінімум 50% (особливо істотно при двох тарифному енергопостачанні).

  Надійність і безпека

  Всі інфрачервоні теплохвильові конвектори виконані з екологічно чистих матеріалів, відрізняються високою надійністю, довговічністю, пожежо-і вибухобезпечність, стійкі до механічних пошкоджень, можна в якості основного опалення без нагляду та мають всі необхідні сертифікати. Мають високий ресурс експлуатації - 25 років.

  Екологічно і зручно

  Інфрачервоні теплохвильові системи опалення не висушують повітря, не виділяє продуктів горіння і водяної пари, не створює в приміщенні протягів і циркуляції пилу. Довгохвильове низькотемпературне променисте тепло абсолютно нешкідливе, довжина хвилі наближена до випромінювання людського тіла, тому тепло сприймається природно-комфортно. Розміри обладнання спеціально адаптовані для можливого монтажу, як під вікнами, так і в інших місцях. Така система легко вписується в будь-який інтер'єр.

  Застосовуються для обігріву:

  Житлових, службових, виробничих, а так само приміщень спеціального призначення. Завдяки принципом обігріву зберігає повітряне середовище для комфортної роботи і відпочинку.

  Створення теплоповітряних заслонів в тамбурах, під'їздах, холах і т. п.

  Опалення дерев'яних збірних будинків та споруд, а також будь-яких споруд, у яких з якихось причин не може бути організовано центральне опалення

  Вельми ефективне використання даних інфрачервоних тепловолновых конвекторів в дошкільних, навчальних і медичних установах як в якості основної, так і в якості додаткової системи опалення.

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход