Билюкс У 2000 инфракрасный обогреватель Код 25417468

 • 1 755грн.
 • Описание

  Білюкс У 2000 застосовується для повного або локального обігріву приміщень. Може використовуватися на відкритому повітрі для цілей обігріву або вирішення технологічних завдань (наприклад, сніготанення).

  Розташування:

  Прилади повинні розташовуватися таким чином, щоб перекривати зону обігріву, див. рис. 1 і 2. Зазвичай вони розміщуються на висоті 2-2, 5м від землі. На відкритих верандах та терасах, як правило, для підйому відчутною температури на 10° C необхідно забезпечити щільність теплового потоку 750-1000 вт/м2 площі, що обігрівається. Верхня межа відноситься до споруд без стін, з одним стелею. Нижній - до тих, де простір закрито з 3х сторін. Потреби в теплі для ізольованих об'єктів розраховуються в звичайному порядку. Так, для повністю скління зимових садів необхідна потужність становить 250-300 Вт/м2.

  Монтаж:

  Установка приладів дуже легка завдяки 2-м монтажних скоб, що входять в комплект поставки. Вони кріпляться тільки на вертикальній стіні під необхідним кутом (стандартний кут нахилу скоби) або горизонтальному стелі, але без нахилу (відстань до стелі не повинно бути менше 150мм). Відстань між скобами вибирається довільно, з точки зору зручності кріплення. Прилад просто вставляється в скоби, після чого фіксується стяжними гвинтами. Прилади можуть кріпитися до стелі на розтяжках, однак у будь-якому випадку вони повинні розміщуватися з горизонтальним розташуванням поздовжньої осі. Мінімальні монтажні відстані наведено на рис. 3.

  Підключення

  Підключення виконується на постійній основі. Прилади серії У слід встановлювати за всеполюсным автоматом захисту. Клемна коробка передбачає можливість шлейфового приєднання кабелем 3 х 1, 5мм 2+ земля.

  Використовують: промислові цехи, теплиці, кафе, ресторани, для локального обігріву робочих місць в приміщеннях, що обігріваються і т.д.

  Комплект кріплення. Темно червоне світіння, термін служби 6-10 років. IP 44 - не бояться вогкості

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход