Инфракрасный обогреватель ENSA С750 на активных опорах С термостатом Код 3413461

 • 1 550грн.
 • Описание

  Електричний конвектор інфрачервоний на опорах C750

  Панель на опорах з колесами 750 Вт. Інфрачервоні обігрівальні панелі конвекторного типу ENSA C750. Електронагрівачі м'якої теплоти ENSA C750.

  Інфрачервоні панелі ENSA С750 мають ККД майже в два рази більше, ніж звичні нам електричні нагрівачі. Вони иссушают повітря, не палять кисень, не порошать.

  Характеристики:

  Внутрішній термостат: так
  Потужність: 500Вт
  Т. панелі: 80 - 85° С.
  Площа обігріву: 10м2.
  Розміри, мм: 586, 6x750x51
  Час виходу на робочу температуру: 30 сек
  Безшумна робота
  Гарантія: 2 роки.
  Сертифікати на продукцію.

  В обігрівачі ENSA застосовується нагрівач Nanocrystalline, з ресурсом в 30 років. Не кородує.

  Конструкція:
  Конвектори ENSA виготовлені з якісної сталі і пофарбовані спец. фарбою, стійкою до зносу і високих температур. Гріючий елемент покритий негорючим, температуроустойчивым діелектриком, Більш того, немає доступу до струмоведучих провідників. У виробах ENSA встановлені кронштейни, для простої установки пристрою.

  Сфери використання:
  ІЧ обігрівачі в побуті є вірним рішенням у кожному будинку. ЕНСА швидко заслужили сважение споживачів на увазі економічності, екологічності та безпеки.
  Коли централізоване опалення дає мало тепла або його зовсім немає, Ви просто купіть ІК панелі ENSA в своє житло. З допомогою ENSA можна підтримувати різну температуру в різних кімнатах.
  В інфрачервоних обігрівачах ENSA дуже низька потужність електроживлення, тому вони не створюють навантаження на електромережу.
  Використовувати прилади ЕНСА слід також для обігріву офісу, магазину, і т. д...

  Переваги використання :

  Простотою монтаж
  Мобільність
  Установка температури в кожному приміщенні окремо
  Зниження витрат на електроенергію.
  Не потрібно дозволів.

  Застосування інфрачервоного обігріву суттєво зменшує коефіцієнт тепловтрат, тому можливо брати для розрахунку на 50-60 Вт на кв. метр. Отже, застосування інфрачервоного виду обігріву дає економію до 30-50%, електричної енергії, в порівнянні з використанням конвекційних систем.
  У моделях ENSA C750, встановлений терморегулятор дозволяє встановлювати температуру повітря в приміщенні.
  Обігрівач ENSA несильно навантажує електричну мережу, отже дозволена устанавкаь в ті приміщення, де електромережа не потягне звичайне електричне опалення.
  Застосування сучасних матеріалів дозволили обігрівачів ENSA працювати до 25 - 30 років. Передня сторона виготовлена із сталевого листа, що оберігає нагрівальний елемент від руйнування. Тому, панелі ENSA можна встановити в різних місцях, максимально знижуючи ймовірність пошкодження.

  Перейти до настінних панелей інфрачервоним: Ensa P500, Ensa P500T, Ensa P750, Ensa P750T

  Нагрівальна панель ENSA С750 - купити в інтернет-магазині Альтаїр. Доставка по Україні - Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Кіровоград, Рівне, Полтава, Чернігів, Одеса, Хмельницький, Чернівці, Львів, Донецьк, Луганськ, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінниця, Житомир, Ужгород, Суми, Житомир, Тернопіль, Черкаси.""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход