Промисловий ІЧ обігрівач П3000 ТМ БіЛЮКС Код 28013073

 • 2 540грн.
 • Описание

  Промисловий довгохвильовий стельовий ІЧ обігрівач П3000 ТМ БіЛЮКС

  Область застосування : опалення промислових приміщень з високими стелями, від 3-х до 8-ми метрів ( З вище 8-ми метрів консультуйтеся з фахівцем ) .

  Обігрівачі Білюкс можуть працювати як основна так і додаткова система опалення.

  Застосовується для : опалення ангара, опалення цеху, опалення басейну, опалення заводу, опалення виробництва, опалення стадіону, опалення спортивного залу, опалення корту, опалення свинарника, опалення курника.

  Принцип роботи обігрівача :

  В першу чергу нагрівається пластина обігрівача, до 300 градусів, розігрівшись, вона передає тепло за допомогою променів усіх предметів, які знаходяться в області обігрівача. Предмети, в свою чергу, нагрівшись, передають тепло повітрю, який підіймаючись, остигає - один з трьох видів передачі тепла. Два інших, це теплопровідність і конвекція.

  Важливо :

  Всі інфрачервоні обігрівачі, які в робочому режимі мають температуру на поверхні нагрівального елемента до 300 градусів, працюють в довгохвильовому спектрі теплових хвиль. Температура на пластині інфрачервоного обігрівача Білюкс П 3000 становить від 240 до 270 градусів. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі ще називають темними або низькотемпературними .

  Вплив на організм людини від інфрачервоного обігрівача:

  Довжина хвилі - зверніть в першу чергу увагу на цей параметр. На пряму від довгі хвилі залежить сфера застосування обігрівача. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі використовуються як основна ( додаткова ) система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди. Серед ІЧ обігрівачів Білюкс, моделі серії А, " Б " і " П". Середньохвильові обігрівачі використовують, як короткочасний джерело тепла в приміщеннях де знаходяться люди : зональний обігрів у великих приміщеннях або для обігріву на вулиці, як приклад - літні майданчики кафе. У Білюкс це серія обігрівачів з маркуванням " У". Короткохвильові обігрівачі краще використовувати в приміщення де люди практично не знаходяться - коридори, або для відтавання сходинок перед входом в будівлю. Більш. ознайомтеся в статті: "Вплив на людину від інфрачервоного обігрівача"

  Важливо :

  Всі інфрачервоні обігрівачі Білюкс отримали сертифікат відповідності, а так само мають висновок МПЗ (№ 350 / 343 від 25.08.10 ), висновок міністерства охорони здоров' я (№ 05.03.02-07/71205 від 30.09.10 ) .

  Технічні особливості інфрачервоних обігрівачів Білюкс

  • ПЛОЩА ОПАЛЕННЯ : ДО 30 м.кв - ОСНОВНИЙ ОПАЛЕННЯ ДО 60 м.кв - ДОДАТКОВЕ ОПАЛЕННЯ

  • Висота установки : ВІД 3, 5 ДО 5 МЕТРІВ. ЦЕ РЕКОМЕНДОВАНІ ДАНІ, БУВАЮТЬ ВИПАДКИ ВСТАНОВЛЕННЯ ДО 8-12 ТІ МЕТРІВ, ПРИ Нестандартне встановлення консультується з фахівцями.

  • ОБІГРІВАЧ СЕРІЇ " П" КОМПЛЕКТАЦІЯ : ОБІГРІВАЧ в картонній упаковці, КРІПЛЕННЯ І ПАСПОРТ НА ОБІГРІВАЧ ( ОСТАННЯ СТОРІНКА паспортів є гарантійний талон) .

  Зверніть увагу :

  • РОЗМІЩЕННЯ : ПРИ основне опалення ВСТАНОВЛЮЄМО ОБІГРІВАЧ БІЛЯ холодні стіни І ВІКОН, при додатковому У ТИХ МІСЦЯХ, ДЕ НЕОБХІДНО піднялася температура.

  • УСТАНОВКА : ПІД ЧАС МОНТАЖУ НА СТЕЛЮЧИ, ВСЯ теплові промені ОБІГРІВАЧА СПРЯМОВАНА ВНИЗ, ЦЕ ПРАВИЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ яка дозволяє добитися максимального ККД. ДОПУСКАЄТЬСЯ МОНТАЖ ЯК НА СТІНУ, ТАК І В КУТ МІЖ стін і стелі, АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ КОЕФІЦІЄНТ ККД ПАДАЄ МІНІМУМ НА 30 %

  • ОБЕРЕЖНО: ОЖЕГООПАСНАЯ ТЕМПЕРАТУРА пластини ОБІГРІВАЧА, до 300 градусів. ТЕМПЕРАТУРА НА КОРПУСІ ОБІГРІВАЧА ГАРЯЧИМ ДО 80 ГРАДУСІВ (В УКЛАДАННІ МПЗ ДО 53 градусів).

  • ТЕХНІЧНИЙ Зазор : ДОТРИМУЙТЕ МІНІМАЛЬНІ ВІДСТАНІ МІЖ обігрівачів і ПРЕДМЕТАМИ : ВНИЗ - 50 СМ, ВГОРУ - 5 СМ, в кожну зі сторін - 5 СМ .

  • МОНТАЖ ОБІГРІВАЧА БІЛЮКС : МОЖНА ЗРОБИТИ ЖОРСТКУ МОНТАЖ до стелі, АБО спустила обігрівач на ланцюжку або декоративними троси, ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПРИМІЩЕННЯ .

  Важливо : терморегулятори дозволяють працювати в автоматичному режимі, вони контролюють роботу обігрівачів залежно від температури. Програматор дозволяє контролювати роботу обігрівачів 24 години 7 днів на тиждень. Пишіть відгук про інфрачервоному обігрівачі Білюкс П 3000, він буде корисний іншим користувачам .Купити (куплю) довгохвильовий обігрівач Білюкс П 3000 в Україні можна звернувшись до нас. Ми робимо відправку в будь-яке місто України транспортними компаніями.

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход