Инфракрасный обогреватель Билюкс П4000 Код 7700530

 • 2 740грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Сучасні інфрачервоні обігрівачі Білюкс дозволяють економічно і екологічно обігрівати різні приміщення, в тому числі і на відкритому повітрі .

  Обігрівач П4000 - це модель з серії промислових приладів, що працюють за принципом випромінювання інфрачервоних променів, здатних давати тепло без шкоди для людей.


  Промислові обігрівачі П4000 по своїй потужності в змозі бути основним джерелом опалення у виробничих приміщеннях, на заводах, технічних центрах, фабриках. Промислові Інфрачервоні обігрівачі підвішують на тросах під стелею або застосовують для їх установки арматуру освітлювальної системи.


  Промислові обігрівачі дозволяють економити фінансові кошти, оскільки можуть бути єдиним джерелом тепла в будинку, приміщенні, куди не потрібно проводити опалення іншого типу, адже котли, труби та радіатори, їх монтаж - це трудомісткі і витратні види обладнання і робіт.

  Обігрівач П4000 підвішується під стелею цеху або складу на висоті до двадцяти метрів. Тепло розрахунки показують, що ефективність такого обігріву висока, особливо якщо застосувати методи теплоізоляції і скління будівлі. Надійність і економічність - не єдині достоїнства обігрівачів П4000. Споживача приваблює швидкість нагріву приміщення, а також комфортність обігріву. Інфрачервоні обігрівачі Білюкс є лідерами в обігріві промислових приміщень. Рекомендується установка інфрачервоних обігрівачів через терморегулятори. Завдяки терморегулюючої апаратури можливо досягти значної економії електроенергії. Включення терморегуляторів в ланцюг, при великих струмах, необхідно виконувати через магнітні пускачі.


  Довжина: 1, 5 метра
  Ширина: 41, 5 см
  Товщина: 5, 3 см
  Вага: 18 кг
  Напруга: 380 вольт
  Струм: 5, 9 А
  Мінімальна висота підвісу: 3, 7 м
  Гарантія 2 года.Срок служби 25 років

  - Додаткове опалення: + 10 градусів до існуючої температури - 160 кв. м
  - Додаткове опалення: + 20 градусів до існуючої температури - 80 кв. м
  - Весна-осінь: -4 градуси на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 80 кв. м
  - Основне опалення: -26 градусів на вулиці усередині приміщення буде +20 градусів - 40 кв. мро

  Про теплиці, обігрів і всі - всі - всі
  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход