Инфракрасный обогреватель Билюкс У 6000 Код 25417470

 • 3 440грн.
 • Описание

  Білюкс У6000 відноситься до типу средневолновых інфрачервоних обігрівачів. Характерними особливостями таких обігрівачів є більш швидкий вихід на робочий режим( 5 хвилин) і можливість зонального обігріву (наприклад - опалення робочих місць).

  Прімененяется для опалення промислового або господарського приміщення зі стелею висотою від 5 до 20 м основних(додатковим) опаленням, на відкритих вуличних майданчиках для обігріву або розв'язання різних технічних задач (наприклад, сніготанення). Об'єкти застосування: склад, робоче місце, басейн, іподром, виробництво, стадіон, спортивний зал, фітнес, свинарник, курник, літні майданчики.

  Принцип роботи інфрачервоного обігріву - нагрівати предмети, що знаходяться в зоні його дії (підлога, стіни, предмети, людей). Повітря нагрівається від теплих предметів. У приміщеннях, де встановлені інфрачервоні обігрівачі, температура повітря буде нижчою, ніж температура предметів. Це дозволяє знизити витрати на опалення, тому виходить більш рівномірний розподіл тепла, можна створити зональний обігрів і знизити середню температуру повітря без втрати комфорту.

  Вплив на організм людини інфрачервоного обігрівача залежить від довжини хвилі теплового випромінювання. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі Білюкс, моделі серії Б і " П" використовуються як основна (додаткова) система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди. Середньохвильові обігрівачі Білюкс, моделі серії " В" використовують, як короткочасний джерело тепла в приміщеннях, де знаходяться люди: зональний обігрів у великих приміщеннях або для обігріву на вулиці. Короткохвильові обігрівачі краще використовувати приміщення, де люди практично не знаходяться - коридори, або для відтавання сходинок перед входом в будівлю.

  Монтаж:

  Комплект кріплення. Темно червоне світіння, термін служби 6-10 років. IP 44 - не бояться вогкості""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход