Секция декристаллизатора роспуск мёда в бочке ТМ Apitherm разогрев до 40°С Код 26760889

 • 520грн.
 • Описание

  Гарантія 2 роки. Післягарантійне сервісне обслуговування.

  Нагрівач бочки ТМ Apitherm Інфрачервоний обігрівач допоможе Вам підготувати і розігріти сировину до потрібної температури.

  Вам непотрібно контролювати температуру нагрівання. Нагрівач бочки ТМ " Apitherm" автоматично проконтролює процес розігріву сировини.

  Розігрів сировини за допомогою м'якого нагрівача відбувається в рівномірному і безпечному режимі. М'який нагрівач має суцільну гріючої поверхні, а значить рівномірний нагрів, відсутність локального перегріву. Економічність, оскільки тепловий потік направлений в середину обігрівається сировини. Такий м'який прогрівання сприяє збереженню всіх властивостей сировини. Терморегулятор самостійно відключає систему при досягненні необхідної температури. Обігрівачі зручні у використанні, так як легко монтуються на ємність будь-якої геометричної форми і будь-якого матеріалу сталь, алюміній, пластик, скло, дерево.

  Технічні характеристики обігрівача для бочок ТМ " Apitherm" .

  Інфрачервоний обігрівач

  Область застосування обігрівача в побуті.

  У розкладеному стані на підлозі використовується як обігрівач приміщення, сушильний килимок для сушіння грибів, фруктів, насіння, кропу, горіха, трав. А також для сушіння мокрого взуття в осінньо-зимової період.

  Гарантія 2 роки. Післягарантійне сервісне обслуговування.""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход