Вуличний інфрачервоний обігрівач БіЛюкс У6000 57380 Код 28015637

 • 3 440грн.
 • Описание

  Вуличний інфрачервоний обігрівач БіЛюкс У6000 (5, 7/380)

  Область застосування : опалення приміщень з високими стелями, від 5-х до 20-ти метрів. А так само для опалення в суворих умовах, при опаленні робочих місць у великих приміщеннях, для використання на вулиці і на літніх майданчиках кафе .Застосовується для : опалення складу, опалення робочого місця, опалення басейну, опалення іподрому, опалення виробництва, опалення стадіону, опалення спортивного залу, опалення корту, опалення свинарника, опалення курника, опалення літнього майданчика.

  Принцип роботи обігрівача: інфрачервоний обігрівач нагріває предмети, що знаходяться в зоні його дії (підлога, стіни, предмети, людей). Повітря нагрівається від теплих предметів. Тому, в приміщеннях в яких встановлені інфрачервоні обігрівачі, температура повітря буде нижчою, ніж температура предметів. Це дозволяє знизити витрату на опалення, тому що виходить більш рівномірний розподіл тепла, можна створити зональний обігрів і знизити середню температуру без втрати комфорту .

  Важливо : Всі інфрачервоні обігрівачі, які в робочому режимі мають температуру на поверхні нагрівального елемента до 600 градусів, працюють в середньохвильовому спектрі теплових хвиль. Температура на пластині інфрачервоного обігрівача Білюкс У 6000 становить від 500 до 550 градусів. Середньохвильові обігрівачі дозволяють більш швидше виходити на робочий режим, за 5 хвилин, і створювати зональний обігрів (приклад - опалення робочих місць).

  Вплив на організм людини від інфрачервоного обігрівача:

  Важливий параметр - це " довжина хвилі ". На пряму від довжини хвилі залежить сфера застосування обігрівача. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі використовуються як основна ( додаткова ) система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди. Серед ІЧ обігрівачів Білюкс, моделі серії " А", " Б " і " П" .

  Середньохвильові обігрівачі використовують як короткочасний джерело тепла в приміщеннях де знаходяться люди : зональний обігрів у великих приміщеннях або для обігріву на вулиці, як приклад - літні майданчики кафе, опалення робочих місць. У Білюкс це серія обігрівачів з маркуванням " У". Короткохвильові обігрівачі краще використовувати в приміщення де люди практично не знаходяться - коридори, або для відтавання сходинок перед входом в будівлю.

  Важливо : продукція торгової марки Білюкс має всю офіційну документацію. Тобто сертифікат відповідності, а так само висновок МПЗ (№ 350 / 343 від 25.08.10 ), висновок міністерства охорони здоров' я (№ 05.03.02-07/71205 від 30.09.10 ) .

  Технічні особливості інфрачервоних обігрівачів Білюкс У 6000

  • Площа опалення : до 60 м.кв - основне опалення до 120 м.кв - додаткове опалення

  • Рекомендована висота установки : від 5, 0 до 10 метрів. Це рекомендовані дані, бувають випадки установки до 20-ти метрів, при нестандартній установці консультуйтеся з фахівцями.

  • Комплектація моделі Білюкс У6000 : обігрівач у картонній упаковці, кріплення і паспорт на обігрівач (остання сторінка паспорта є гарантійним талоном ) .

  Зверніть увагу

  • Розміщення : обігрівач Білюкс У 6000 має потужний тепловий потік і широкий діапазон розсіювання. Тому його можна встановлювати і як для опалення всього приміщення і як локальний обігрів.

  • Установка: в комплекті з обігрівачами йде кріплення ( окремим місцем ) який дозволяє робити установку як на стелю, так і під різним кутом. Візьміть до уваги, при встановленні під кутом, ви втрачаєте ККД до 30 %, краще встановлювати горизонтально підлозі, так, можна домогтися максимального ефекту.

  • Обережно:

  Опіконебезпечна температура на пластині обігрівача ! до 600 градусів. Температура на корпусі обігрівача нагрівається до 60 градусів. Технічний зазор : дотримуйтесь мінімальні відстані між обігрівачем і предметами: вниз - 1500 см, вгору - 40 см, в кожну з сторін - 40 див.

  • Монтаж обігрівача БіЛюкс : можна зробити жорстку монтаж до стелі, або спустити обігрівач на ланцюжках або декоративного тросі, все залежить від приміщення. Терморегулятори: дякуючи не хитрому пристосуванню можна зробити роботу інфрачервоного обігрівача автономною. Смороду дозволяють економити мінімум 30 % витрати електроенергії. За Вашим бажанням, можна підібрати від механічного терморегулятора до програматора, з можливістю контролювати температуру за годиною і по днях тижня. Відгук про інфрачервоний обігрівачі Білюкс У 6000 - Пишіть вашу думку чи задавайте питання з незрозумілих моментів, з радістю відповімо і обговоримо в он-лайн режимі.В нашому інтенет магазині Ви можете купити ( куплю) Білюкс У 6000 або замовити доставку по Україні.

  ""

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход